Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyógyszer mellett megjöhet?

Gyógyszer mellett megjöhet?

Figyelt kérdés
Március 22.-én szültem, rá 6 hétre elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, eddig normálisan megjött, de már 2-szer úgy jártam, hogy még lett volna 1 hét gyógyszerem és már elkezdtem vérezgetni. szóval így még szedtem a gyógyszert és mégis megjött, mi baj lehet, más is járt így vagy vmi baj lehet?
2009. aug. 18. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyszer,Cerazette (pl.),amit szopi mellett is lehet szedni,vagy rendes fogamzásgátló?

Cerazette és társai mellett azt mondják ez szinte természetes a szoptatás miatt ill. lehet gyakori,de rendes fogamzásgátlónál,ha már nem szoptatsz akkor be kellene állnia kb a 3. hónapra rendesen.Ha nem akkor lehet kisebb hormonális ok,pl gyenge a gyszer amit szedsz,mert szülés után állítólag erősebb kell mint előtte a megváltozott hormonális szint miatt.

Ha pedig nem egyszerűen ilyen ok,lehet az is hogy kis vérömleny nem tud kiürülni,és az vérezget,de akkor köztes vérzésnek is kellene lennie,esetleg barnázásnak.

De a leggyakoribb az ha gyenge a gyszer és erősebb kell.Azért vagyok ilyen "okos",mert saját tapasztalat amit írtam.

2009. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. aug. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!