Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a kislányomnak?

Figyelt kérdés
20 e Ft van rá.Csak egy nagyobb dolgot szeretnék neki venni.Köszönöm a válaszokat.20 hónapos lesz karácsonykor.
2012. nov. 30. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk már 3 éves de már kb 2 éve csak DUPLO kockát veszünk neki. Idén is azt hoz neki a Mikulás és a Jézuska is. Naponta többször is előszedi a készleteit. Mi ennél maradunk, nektek is ezt ajánlom.
2012. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20 ezer azért az nem kevés! :)

Esetleg egy kisebb játék házikó ha még nincs?Én 23 hónapos lányomnak csak egy ilyen kis sátorfélesége van, de nagyon imádja!Mondjuk nem tudom mennyibe kerülnek, megmondom az igazat.

Én ilyen építős játékot azért nem szeretnék venni, mert nálunk szétpakolós korszak van mióta megtanult járni :), és ami van is neki azt se funkcionálisan használja...inkább csak szétpakolja azt mi meg akadálypályásat játszunk apával.. :P

Esetleg hintaló.

Én lányom ilyen interaktív laptopot kap, mert mindig az enyémet akarná... :D Mondjuk ez csak pár 1000Ft-os tétel.Jó meg még sok mindent csak azt nem sorolom fel.. :P

Én a helyedben beszabadulnék valami gigajáték áruházba, és megnézném mi a kínálat.Én is tervezem...nem ilyen tesco félébe, mert igaz ott is vannak jók, de még se erre vannak szakosodva.

2012. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként miért nem szeretnél sok kisebb dolgot?Mi azért is döntöttünk a "sok" ajándék mellett, hogy élmény legyen kicsomagolgatni..nálunk apa már teljes karácsony lázban ég.Alig várja, hogy a pici lányunk szaggassa a csomagolásokat. :)

Na mindegy...csak gondoltam megkérdezem.

Meg egyébként ha leírnád, hogy mije van lánykádnak úgy könnyebb lenne segíteni.Meg mondjuk hogy mit szeret, mert mint tudjuk nincs 2 egyforma gyerek!! :)

2. voltam

2012. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
játékkonyhát fából!
2012. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most nálunk a cicák "visznek mindent".Ha az utcán elmegyünk egy cica mellett, akkor patakogban folyik a könnye ha nem megyünk oda :DDD. De most nem szeretnék cicát.A baba, duplo, krokodil, traktor, kosár gyümivel, formabedobó stb. van. Rajzeszközöket megeszi ha hagynám -gyurma, újjfesték :))).
2012. nov. 30. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Játékkonyha konyhai kiegészítőkkel, pl játék mikro, kávéfőző.

Babaház

Diavetítő mesékkel


Nehéz - legalábbis nekem - csak egy nagy ötletet adni ennyiért, mi nem tudunk ennyit szánni rá, és inkább több kis dolgot kapnak.

Lányom 2 éves, az egyik mama játékkonyhát vett kiegészítőkkel, a másiktól Anna,Peti mesekönyvet kérünk

Keresztanyjától szintén mesekönyv

Tőlünk egy mágneses mesekönyvet kap, játék mosógépet, meg még valamit.

2012. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem veszünk semmit egymásnak a férjemmel, csak a gyerek kap ajándékot, mi csak vacsora után koccintani fogunk.Köszönöm szépen a válaszokat, már megrendeltem ezt: [link]
2012. nov. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!