Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után rosszkedvű,...

Szülés után rosszkedvű, levert vagyok, semmi sem érdekel, sokat sírok is. Valaki küszködik még ilyen problémákkal? Vagy velem van valami baj? ( 2 hete szültem)

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia


nem lehet,hogy a szülés utáni depresszió talált meg?

szerintem beszélj a védőnőddel erről!

2009. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van baj, ez meg termeszetesnek mondhato.

Ez az un baby blues, ami a szulest kovetoen jelentkezik kozvetlenul es altalaban kulonosebb gond nelkul hamar el is mulik.

A szules utani depresszio honapokkal a szules utan szokott jelentkezni.

Baby blues allitolag minden 2. szult not erint, foleg az elso babasokat. Nekem is volt, nem volt jo, allandoan bogtem mindenen, nem tudtam kielvezni a babazast annyira, mint amennyire gondoltam. Nekem az segitett hamar tulleni rajta, hogy mindent elmondtam a ferjemnek, hogy eppen mi bant, o biztatott, kimelt, neha atvette a babazast, hogy pihenjek, lustalkodjak, illetve amikor negy hetes lett a babam, akkor anyukamat elhivta hozzank, ott aludt es miutan este elaltattam a babat kaptunk ket ora kimenot. Csak setalni mentunk, de kicsit olyan volt az eletem, mint szules elott, nem ereztem magam szerencsetlennek. Viszont rohantam haza a babahoz. Ezt meg egyszer eljatszottuk a kovetkezo heten, azutan mar szinte semmi bajom volt.

Nekem az is volt a bajom, hogy nem voltam eleg magabiztos a babammal, feltem, hogy valamit rosszul csinalok.

2009. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is igy voltam vele.Nem tudtam parancsolni önmagamnak,hollott tudtam,hogy önmagam vagyok és a hormonok játszanak velem.Sirtam mindig.Ugy 6hét után javult a helyzet,de igazábol talán ugy 2hónap után éreztem magam ujra jókedvűnek.
2009. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igy voltam, vagy pedig mindenen meghatódtam, és azon sirtam, vagy azon gondolkoztam, hogy milyen hamar meg fogok halni, és azon sirtam... Szóval nem vagy egyedül. Majd javul, de jó lenne, ha a férjed vagy a barátaid melletted állnának és megvigasztalnának egy-egy ilyen rohamnál. Ha a baba ellen kezdesz fordulni, az a szülés utáni depresszió, arra nagyon figyelj, mert gyógyitandó! Gondolj ilyenkor arra, hogy csak a hormonjaid vernek át, és milyen szép pici babád van :)
2009. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!