Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van -e olyan szülő aki nagyon...

Góré Edina kérdése:

Van -e olyan szülő aki nagyon egyedül érzi magát gyermekével gyermekeivel? Nehezére esik a közlekedés stb. és szívesen barátkozna ugyan ilyen szülővel aki ezekkel a problémákkal küzd segíthetnénk egymásnak

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia.igeennnnnnn:)mintha rólam szólna ez a pár sor amit leírtál....
2010. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egyedül érzem magam, mondjuk nem esne nehezemre a közlekedés, csak nincs kivel találkoznom :( Mindenki dolgozik vagy csak ígérgeti, hogy majd találkozunk... :(

2010. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első vagyok!amugy ki honnan ír?hátha kiderülne h nem is lakunk egymástól messze:)én Dabason....
2010. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok mint a második válaszoló.Mindenki csak ígérget de nem jönnek nem hívnak,egész nap itthon kuksolunk vagy kettesben sétálunk.Egyépként én Hajdúnánási vagyok.
2010. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom (sajnos). Ha gondolod, nyugodtan írj privit.
2010. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Edina vagyok én tettem fel a kérdést.Én Budapesti lakos vagyok a XI. kerületben lakom.Az az igazság ,hogy nekem nincs senki akivel összejárnék vagy mászkálnék játszóterekre vagy bárhova .Hiába szeretem a gyerekeimet szükségem lenne felnőtt társaságára is ezt gondolom megértitek:)És persze segítségre is de nem kihasználásra gondoltam.Örülök hogy írtatok.

2010. okt. 6. 21:43
 7/17 A kérdező kommentje:

NEM VAGYUNK EGYMÁSHOZ KÖZEL:(

PEDIG ÉN NAGYON SZÍVESEN BARÁTKOZNÉK ELEGEM VAN A KUKKSOLÁSBÓL.ANNYIRA SZERETNÉK TÁRSASÁGOT MAGAMNAK IS ÉS A GYEREKEIMNEK IS :)

REMÉLEM MINDENKI AKI EGYEDÜL ÉRZI MAGÁT EGYSZER TÁRSASÁGRA TALÁL!!HÁTHA VALAKI BEKAPCSOLÓDIK EHEZ A TÉMÁHOZ.PUSZI

2010. okt. 11. 12:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozok hozzátok.Egy nekem ezeridegen faluban lakunk már két éve ahol még sétálni sem sétálok szivesen.Nincsenek játszóterek vagy barátkozni akaró anyukák.:(

Februárra várjuk a kistesót.Kislányom pedig 1 éves 8 hónapos.

Amúgy én Erdélyből írok,Marosvásárhely mellől.

2010. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szia..én a 11 kerben élek..szívesen találkoznék veletek, mi már egy anyucival összebarátkoztunk vele csinálunk szinte mindent,ha van kedved csatlakozz...mi a bikás domb környékén lakunk.
2010. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ó Istenem nem gondoltam volna, hogy én is idáig jutok. De mostanában nagyon így érzem magam én is. Van egy két éves két hónapos kislányom és egy egyéves kisfiam. Áprilisra várom a harmadik gyerekemet. Budapest, XV. kerületi vagyok, ismerek itteni anyukákat, de nekik már bölcsisek a gyerekeik, nem járnak játszótérre, stb. A kislányom a héten kezdi a bölcsit, délelőtt ott lesz. A férjem hajnalban kezd, sosem tudom, hogy mikor jön haza, van, hogy itthon van (nagyon ritkán) délután 5-kor, de bizony van, hogy csak este 8-ra ér haza. Gyakorlatilag a házimunkától, a hivatalos ügyek intézésén át, a gyerekek összes gondja rám hárult. És még egy ember sincs, a kislányomon kívül, aki hozzám szólna.
2010. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!