Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 honapos babàknak van...

5 honapos babàknak van màr fogacskàja?

Figyelt kérdés

Az enyém betöltöte az 5 honapot,nincs egyfoga se,nem tud még felülni,csak kinyomja magàt,és csak hàtrol hasra tud fordulni.

Levagyok maradva?


2009. aug. 18. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs lemaradva.Van olyan ismerősöm akinek már 9 hónapos a babája,és nincs még foga.Majd lesz!És hidd el mindent meg fog tudni csinálni előbb-utóbb.

2009. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne más babajához hasonlítsd a tiédet.Minden baba másképp fejlődik.Ha mozog,fejlődik valamiben,akkor minden rendben van.Lehet,hogy előbb fog felállni,mint felülni,és lesznek majd fogai is.Nyugi.
2009. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! 5 hónaposan a legtöbb babának nincs foga. Persze van aki foggal születik, vagy akinek 2-3 hónaposan már foga van (ismerek ilyen babát), de igazából teljesen mindegy, hogy mikor jön ki a foga. Én is sokat paráztam, az én fiamnak 13 hónaposan jött ki az első foga és én sem tudtam már mit tegyek hogy legyen neki foga. Aztán kijött. Egyszerre kettő is. Aztán 1 hónap mulva felül egyszerre négy, aztán alul megint kettő egyszerre, aztán most (22 hónapos) egyszerre jött ki a négy rágófoga.

A mozgással sincs lemaradva, ezek mind jók amiket csinál.

2009. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is 5 hónapos a lányom és ugyanígy állunk mint ti. Engem nem zavar, nem hiszem hogy le lennénk maradva, hiszen mihez képest is? Én mindig azt nézem, hogy napról napra mi újat mutat, annak örülök, nem pedig azt nézem h mit nem tud még. Ez nem lóverseny, nem időre megy, örülj h már annyi mindent tud :)
2009. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hónapos és még mindig csak 7 foga van, másnak meg sokkal több, de engem nem zavar. Amúgy az alsó kettő 6 hónapos korában jött ki, a felső kettő meg 8 hónaposan.
2009. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!