Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány hónapos baba mellett...

Néhány hónapos baba mellett -segítség nélkül- hogyan vásároltok magatoknak ruhát/cipőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A baba babakocsiba van,így cipőt simán tudok venni mellette, ha ruhát akarok próbálni, akkor nem egyedül megyek a babával, hanem valakivel(barátnő, tesó).
2011. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cipővásárlásnál nincs gond mert tudok rá figyelben a babakocsiban. Ha ruhát kell próbálni akkor a próbafülke előtt az eladók elszórakoztatják és vigyáznak rá...
2011. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha többször megyek ugyanabba az üzletbe, már bátran hagyom kint az eladókra a lányomat, mert szinte már örül nekik, és ők is szívesen szórakoztatják :)
2011. nov. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amig csak pár hónapos addig nincs gond, elvan a hordozóban, vagy a babakocsiban. Kicsit betolom hogy lássam, vagy tényleg az eladók figyelnek rá szívesen. Ha szoptatni kell, az próbafülkében azt is lehet. Majd ha 8-10 hónapos 1 éves lesz, akkor lesz gáz, ha nem marad el, és rohangálhatsz utána.
2011. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most még egyszerűbb vele vásárolni (legalábbis nekem ez a tapasztalatom), az én kisfiam már 2,5 éves, de egyedül képtelenség vele elmenni ruhát venni... Össze-vissza szaladgál, próbafülkéből ki-be, pakol, rámol stb. :)
2011. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Cipőt simán. Odatolom, ahol próbálok.

Ruhát picit macerásabban, de általában odatolom a fülke ajtajához. De pl a tescoban befér a babakocsi a fülkébe :)

2011. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

`Babakocsiban elvan jol. Nyilvan nem nezelodok igy orakon at, de nem szokott gond lenni.

En leengedem a babakocsi tolokarjat a legkisebbre, igy a probafulkebe is mindig befer a babakocsi, max nekem jut kisebb hely, de megoldom. Nem szoktam kint hagyni.

Ha megis kint hagytam, akkor viszont ugy csinaltam, hogy a legutolso fulkebe mentem probalni es nem huztam be a fuggonyt. Nem erdekelt, hogy latnak-e, vagy sem, ugyis noi probafulkerol volt szo.


Egyebkent lenyegesen konnyebb par honapossal ilyet csinalni, mint mondjuk egy harom evessel.

A kisebbik gyermekem 2 eves, Ot meg babakocsival viszem magammal ilyen helyekre, a nagyobbik 3 eves, O gyalog jon velem, vele max cipot lehet probalni, de azt is max 5 perc alatt. Probafulkeben nem marad meg mellettem, kirohan, en meg futhatok utana bugyiban.

Szoval ruhavasarlashoz Ot nem szoktam inkabb vinni.

2011. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ruha vasarlasnal ha latjak, hogy babakocsival allok probalas elott akkor engem mindig mozgasserult fulkehez iranyitottak ahol jo nagy hely van igy a babakocsit be tudtam tolni magam melle a gyerekkel amig oltozkodtem. Eddig ahany uzletbe voltam mindig igy volt. Cipovasarlasnal meg siman magam melle toltam. Altalaban vegig aludta a procedurat mert mindig ugy mentem, hogy beultem valahova kajalni, a babat is megetettem aztan utanna tele pocival bealaudt. Neha felebredt de ez sem volt gond mert elnezelodott. Szerette nagyon a babakocsit. Most mar nehezebb mert 21 honapos es "fontosabb" dolgai vannak mint engem bamulni a babakocsibol, ahogy oltozkodom. :)
2011. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, amikor én babám pici volt, hasonló helyzetben voltam mint te, és én is feltettem ugyanezt a kérdést. Erre jött egy marha "értelmes" válasz egy anyukától, hogy ilyen pici baba mellett nem ilyenekkel kéne foglalkoznom hogy magamnak vásárolgatok. Szóval akkor járjak télen is szandálban.

Egyébként csináld úgy, ahogy a többiek tanácsolták, én is mindig valahogy megoldottam, barátnővel, eladókkal, stb.

2011. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, kedves utolsó válaszoló, nagy tapló volt aki ezt írta....

Amúgy jó hogy nálatok ilyen jó üzletek vannak, ahol én lakom, csak a gyógyszertárba tudom bevinni a kocsit. A többi hely mind lépcsős, vagy szűk bejáratú...

Vagy ahová be tudnék menni, ott a sorok közt nem férek el a kocsival.

2011. nov. 23. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!