Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha egy videó...

Orosz Viktória kérdése:

Mit tehetek, ha egy videó portálon gyermekbántalmazást találok? Konkrétan egy pár hónapos kisfiút ütlegelték úgy, hogy a szívem megszakad! Tuti külföldi, az anyja ázsiai lehet! Nem tudok aludni a tehetetlenségtől! Mit tegyek:- ( ( (

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem arra a videora gondolsz amit tegnap ide is belinkeltek?

8 hónapos kisbabát párnával meg amivel érte ütötte az "anyja"?

őt 1,5 évre leültették :(

(szomorú jel az életfogytiglan hiányának szól)

2012. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap már volt erről topik: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Igen, lecsukták az "anyukát", sajnos röhejesen kevés időre... Vicces, hogy nálunk bankrablásért évtizedekre lecsuknak embereket, ez meg megússza ennyivel.

Én is iszonyúan kiborultam, amikor láttam. Az ilyen "embereket" legszívesebben karóba húznám.

2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan erre a videóra gondoltam! Borzasztó! Napok óta nem tudok eladni. Pedig végig sem mertem nézni! Olvastam, hogy 1,5 évre lesittelték ezt a némbert, de senki sem írta hol találtak a cikkre? Jó lenne elolvasni, hogy valós, és nem kitalált dolog
2012. dec. 2. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem a video alatti kommentekben olvastam, de nem akarom még egyszer megnyitni :(
2012. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!