Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki csinálja rosszul és ki a...

Ki csinálja rosszul és ki a hibás? A többi lenn.

Figyelt kérdés
Ha egy kisgyerek /16 hós/ csak akkor eszik,ha valamivel lekötik a figyelmét.pl.újság,toll,telefon,autó, vagy bármi csak ne az evés legyen amire figyelni kelljen.
2012. dec. 2. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A szülő rosszul csinálja, és ő a hibás, mert engedi ezt a gyereknek.
2012. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülő a hibás, de amikor a kislányom 16 hónapos volt én is ezt csináltam. Kis súlyú volt és bár jó étvágya volt, de minden érdekesebb volt, mint az evés, így hagytam, hadd nézzen/játszon valamivel. Most már lassan 2,5 éves és nincs ilyen gond. Én sem tartom/tartottam jónak, de féltem, ha nem így eszik és lefogy.
2012. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szülő
2012. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tartom jónak, de különben nem tud megülni a seggén, pedig imád enni, csak nem ér rá :).De ezt is gyereke válogatja, szerintem a habitusától függ.
2012. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elrontotta a szülő, de biztos megvolt rá az oka. Ebben az életkorban válik rossz evővé a legtöbb gyerek. Nem nagy baj, átmenetileg megoldás, de azért le kell róla szoktatni, mielőtt szokássá rögzül. Ilyen életkorban már nem kell külön etetni, együtt ehet a családdal, napközben az anyukával, figyelheti ahogy a többi eszik, próbál utánozni, megtanulja, hogy a társas étkezés is jó móka. Lassan ebbe az irányba kell terelni.
2012. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!