Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolás fiatokra adtok még...

Iskolás fiatokra adtok még harisnyát? Felveszi? Nem cikizik a többiek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg. szétszívatják
2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, te vagy az az anyuka, aki kérdezett lejebb a harisnyáról a 12 éves fiának szerett volna.

Sztem semmi gond ezzel. Ha baromi hideg van akkor mi lehet a gond?Igaz én inkább lábfej nélkülit vennék, de nagyon praktikus. Sok ember fiu hord ilyet. Nekem is van, páromnak is. Ha esetleg ez segít próbáld meg ezt az aláöltözőt.



[link]



van gyermekeknek való is nem tudom mekkora a 12 évesed (ha te vagy az)

2012. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ovi után mindkettő kerek-perec megtagadta a harisnya viselését. Ezért most térd zoknizunk+bélelt nadrágot hordanak. Azt veszik át a suliban vékonyabbra. Az nem zavarja őket, hogy alsógatyóra kell vetkőzniük a folyosón, mert minden osztálytársuk ezt csinálja. ( Ja: másodikos és elsős a két fiatalúr :D)
2012. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem sem veszi fel a fiam a harisnyát én így térd zoknit és bélelt nadrágot veszek neki.Az nem ciki a társai szemében.
2012. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harisnyat nekem sem veszi fel. Marad a leggins ha mar nagyon hideg van, addig meg csak a belelt farmer jöhet szoba...
2012. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!