Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerkőkre adtok már harisnyát...

Gyerkőkre adtok már harisnyát reggelente vagy napközbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerkőcre és milyen körülmények között ?
2011. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen.Én általában akkor adok rá harisnyát amikor megyünk sétálni mert bár süt a nap és babakocsiba még be is takarom de azért már elég hűvös van szerintem.Otthon pedig amikor úgy érzem,hogy picit hűvösebb van adok rá harisnyát és egy vékony nadrágot ezt föleg nappal mivel szoktam párszor szellőztetni a lakást.
2011. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló: Hozzáteszem a kisfiam 6 hónapos.
2011. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen nadrág kerül fölé.

Egyenlőre csak két darab vastagon bélelt nadrágunk van, ahoz elég a térdzokni, de a többi nadrághoz adok harisnyát.

2011. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4éves nagyfiú,reggel amikor indulunk oviba 8körül akkor még igencsak csípős a hideg! Pl farner alá gondoltam?!
2011. okt. 18. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Farmer alá mindenképpen adok. Vastag bélelt nadrág alá csak zoknit. Tegnap a törpén ilyen bélelt nadrág volt zoknival, és nem fázott, igaz jött ment rohangált, kerestem melegedőt. Állatkertezni voltunk.(27hónapos)

A csajosra a vastag naci alá adtam harisnyát, mert Ő még kendőben van, és ahogy felkötöm mindig kilóg a lába:(

(9hónapos)

2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor kimegyünk, mindig adok, hiszen nagyon hideg van!
2011. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 éves,én ma nem adtam,mert vékonyan bélelt nadrágot+béleletlen overál nacit adtam rá.Különben már adok rá,igen.
2011. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem ugyan csak 2 éves a kisfiam, de én is adok rá harisnyát. Hideg van kinn, a bokájánál bemegy a hideg, hiába takarja a nadrág.

Sőt, én most már benntre is adok rá. Bár fűtünk már, de ő többnyire a földön játszik, hiába a szőnyeg, úgyis lemászik, jön utánam a konyhába stb. Nem hiszem, hogy annyira melege lenne harisnyában.

2011. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak 2 éves, de én is adok már rá harisnyát. Ma reggel 7 órakor -6 fok volt nálunk, és 8-kor is csak -1,5fok. Napközben vékonyabb melegítőt adok rá a harisnya fölé, de elbírja, pedig ő rögtön vetkőzik, ha melege van.
2011. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!