Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet kapni vhol játék távirán...

Lehet kapni vhol játék távirányítót? A 6 hónaposom szinte hisztizik érte.

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos lehet, de az már nem lesz olyan tuti, mint az igazi.:)

Nincs nektek, vagy a családban egy régi, amit már nem használtok? Nálunk az vált be, de az is csak úgy, hogy féltegettem, használtam, mint az igazit, és úgy kellett neki. ha odaadtam, hogy a tied, akkor már nem is olyan érdekes.

2012. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amit nem használtok már? Mi így oldottuk meg. Egy rossz dvd lejátszó távirányítóját kapta meg. Természetesen elem nélkül.
2012. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha nincs a családban sehol, akkor meg vesztek egy igazit, pár száz forintért már lehet kapni nagyon gagyikat, de a gyerekenk pont jó lenne. Szerintem a játékboltban sem olcsóbb, ha van.
2012. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni FP távirányítót, a Tesco-ban is. Nekünk van, de természetesen az nem olyan érdekes, mint az igazi. Végül mi is megoldottuk a dolgot egy használaton kívüli távirányítóval. És igen, úgy kell tenni, mintha használnánk! :)
2012. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a korábbi válaszolókkal: nem olyan érdekes, mint az igazi :-) Mi kaptunk ajándékba, kb 3 percig játszott vele.


Inkább adjatok neki olyat, amit már nem használtok.

2012. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teszveszen rengeteg van! Nézz körül ott!
2012. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. dec. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!