Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engeditek hogy újonnan kapott...

Engeditek hogy újonnan kapott játékát (vagy akármilyen játékot) bevigyen magával az oviba?

Figyelt kérdés

Tegnap este kapott a fiam batmanes játékszettet.Ma reggel akarta csak a figurát vinni az oviba.Mondtam hogy vihetjük az úton magunkkal, de nem hagyom neki ott hanem haza hozom.Persze akkor mondta hogy jó, de már az oviba nem akarta oda adni.Óvónő mondta hogy maradhat de nem vállal érte felelősséget. El vettem tőle, haza hoztam, de nagyon sírt.Kicsit lelki ismeret furdalásom van hogy megsirattam.

Ti bent hagytátok volna?Szoktátok engedni?Nem szokott eltűnni, vagy tönkre menni?


2012. dec. 4. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ami eltűnik, van ami megkerül, és van ami nem tűnik el. Ez jórészt attól függ, hogy a gyerekek hogy vannak nevelve. De még olyan kicsik, hogy előfordul, hogy elcsábulnak más játéka láttán. Ilyenkor a szülő felelőssége, hogy visszaviszi-e az oviba azt, ami nem az övék. Sajnos nem mindig szokott visszakerülni a játék, ezért már megtanultuk, hogy nem viszünk játékot, van ott elég.
2012. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én otthagyom, sosem tűnt még el semmi, egyszer volt, hogy nem találtuk, és az egész csoport segített megkeresni, meg is lett.


Ha nem felejted el, hogy el is kell hozni, akkor nemigen tűnik el.

Lelkiismeret furdalásod meg ne legyen, mert előre lefixáltátok a kicsivel, hogy csak az úton lesz veletek, utána hazaviszed. Ha megint szeretné elvinni, és úgy gondolod, mégis engednéd, akkor engedd, ha nem, akkor meg nyugodtan vidd haza. Nem csináltál semmi bajt, ne sírj emiatt!

2012. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott hagyom neki, ott hagytam volna neki! Milyen öröm lehet neki, hogy megmutathatja a többieknek hogy mit kapott! Te is örülsz h megdícsérik az új blúzod nem de? Vagy csak otthon tartod a szekrényben, nehogy koszos legyen?!!!

Ő kapta, azt csinál vele amit akar, ha eltünik, eltörik, majd megtanúlja hogy legközelebb nem viszi, vagy óvatosabban játszanak vele!

Sosem volt év ől gondd, pedig sokan 10.000 Ft-os játékot visznek be!!!

2012. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vittünk be játékot, de a fiam irigy kutya és nem akarta, hogy más is játsszon vele, és végül addig marakodtak rajta, míg eltört. Azóta nem is akar bevinni semmit, mert eszébe jut, hogy mi történt :)
2012. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi minden nap viszünk valami játékot az oviba, a 1,5 év alatt eddig minden hazakerült.

Én azt nem engedem, ami nagyobb értékű, de azt kérték is az óvónénik, hogy ilyent mellőzzünk, nehogy eltűnjön, tehát pl a sokezres barbi babát nem engedem, de az olcsóbbat igen.

Plusz én mindenre ráírom a jelét, mondjuk Batmanre lehet nehéz lenne, de én a babák/pónik talpár, plüssök címkéjébe, valahova mindig odabiggyesztem.

2012. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a mai napig emlékszem, amikor bevittem az oviba az új játékom, egyből el is rontották, és hogy sírtam. Nagyon rossz élmény. Úgyhogy ezért én nem engedném a gyereknek. De szerencsére nekünk nem is lehet, mert csak egy játékot engednek az oviba, és neki van az alvóállata, úgyhogy még egyet nem vihet.
2012. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma mondta az óvónő hogy kb fél percig pityergett még aztán el is felejtette. :)

Igazából vittünk már ugyan így játékot hogy megbeszéltük hogy haza hozom, annál nem is olt gond ő adta oda a bejáratnál adta is oda.De ha azt bent akarta volna tartani, még hagytam is volna mert egy 600Ft-os villogó kard.

De azért ez egy elég drága szettnek a része, ami nélkül szinte normálisan nem is lehet játszani az egész játékkal így a jelentősége és az egész értéke miatt nem hagytam szívesen

2012. dec. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!