Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idovel a teherbe eses...

Mennyi idovel a teherbe eses utan lehet meg gyogyszerrel vagy akarmilyen mas modszerrel lehet hogy mondjam ugymond a baba megszuleteset?

Figyelt kérdés

Tehat arra vagyok kivancsi hogy a teherbe eses utan mennyi idonek kell eltelnie hogy mar csak abortusszal lehessen megoldani ?


Mielott jonnenek a valaszok hogy mier nem hasznaltam gumit meg ilyenek, nem velem tortent meg hanem egyik ismerosommel hogy teherbe ejtett egy csajt, es elgondolkodtam rajta hogyha egyszer velem is megesne akkor legalabb legyek egy kicsit informaltabb a dologban.

Elore is koszonom a valaszokat.


2012. jún. 21. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
most nezem hogy elirtam a kerdest.... Nah szoval : Mennyi idovel a teherbe eses utan lehet meg gyogyszerrel vagy akarmilyen mas modszerrel az abortuszon kivul megakadalyozni hogy igy mondjam a baba megszuleteset?
2012. jún. 21. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

létezik 72 órás tabletta, ami az aktus után 72 órán belüli bevételnél nem engedi beágyazódni a petesejtet, de minél később veszi be valaki, annál kisebb a hatásfoka. Tehát itt még nem is lehet tudni, hogy terhes-e a nő, amikor már kiderül, hogy terhes, már csak az abortusz van

a tablettát a nőgyógyász írja fel, tehát ezt is bele kell számítani az időbe, ha mondjuk este 11-kor történik.

2012. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, nálunk még nem engedélyezett az abortusz-tabletta.

Amúgy a 72 órás tabletta van még, benne van a nevében.

Nincs más megoldás.

2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!