Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik aukciós oldalon tudnék...

Melyik aukciós oldalon tudnék eladni (leggyorsabban) egy csomag pelenkát?

Figyelt kérdés
Melyek a legnépszerűbbek? Egyáltalán van esély rá, hogy bárki is megvenné? Pampers Premium Care bontatlan csomag (mire elkezdtük volna hasznàlni, kinőtte a kisfiam) :-)
2012. dec. 5. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1115 Ft a postája!

Na most ha a boltban 4000 Ft, akkor 2000-ért kellene meghirdetned, ha valaki leütni neki már 3100 Ft-Jáva kerül postával! 900 Ft-ot tud vele spórolni!

Nehéz neten eladni!!!

Inkább a védőnőnél írd ki, új csomag pelenka fél áron eladó!

2012. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen méret?
2012. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es (3-6kg-ig).
2012. dec. 6. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt vettem észre, hogy aukciós oldalakon egyből lecsapnak rá. Persze csak annak éri meg, aki közelben lakik, de mindig akad ilyen. Én először ingyenes oldalon próbálkoznék. Ha nem megy, akkor próbálnám a fizetősöket.


Ha még bontatlan is, biztos hamar elviszik. (már lehet, hogy itt is kaptál pár privit :))

2012. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!