Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés (császár) utáni első...

Szülés (császár) utáni első szextől nagyon félek, hogy győzzem le, mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

El lettünk tiltva terhesség alatt a szextől így már több mint 9 hónapja nem voltunk együtt. Nagyon jó lenne már,sőt jövőhéten megyek kontrollra így utána semmi akadálya sem lesz.

Viszont félek ,hogy fájni fog ,azt se tudom már milyen érzés, plusz a babával egész nap egyedül vagyok itthon így se mentálisan se testileg nem vagyok a toppon. A férjem nem erőlteti,sőt ő nyugtat,hogy ezt vállaltuk és ezzel jár de megéri. Viszont nem szeretném sokáig húzni a dolgot nehogy máshol keresse ezt a fajta boldogságot. 24 évesek vagyunk


2012. dec. 7. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Császár után egyáltalán nem fáj, szülés után csak azért fáj néhánynak, mert a gátseb érzékeny.
2012. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne félj.

Az első után (nekem természetes volt, gátmetszéssel) olyan volt, mintha újra elveszíteném a szüzességemet:D De csak az első.

A második szülés után egyáltalán nem fájt, csak zavaró, hogy szárazabb vagyok sokkal a hormonok miatt.


Szerezz be síkosítót, és ne aggódj, nem fog fájni, sőt, meglepődsz majd, milyen jó is az, és sajnálni fogod, hogy nem előbb vetted magad rá:D

2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

első,szültél te császárral?(mert én igen,és az első 2-3alkalom nem volt éppen kellemesnek nevezhető)

Amúgy valóban kb. olyan lesz,mintha ismét szűz lennél,pláne,hogy baromi hosszú kihagyás volt..Sikosító,tipi tapi,sőt én még azt is mondanám,hogy legyen olyan,mint mikor összejöttetek,bújás,tapi,petting,de aktus majd csak akkor,ha már nem bírtok magatokkal:)

sok sikert:)

2012. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Az elsö vagyok, és szültem császárral is, meg természetes úton is. Arra igen kiváncsi lennék, hogy szerinted miért lenne más egy nö hüvelye csak azért, mert szült?!?! Ugyanis CSAK akkor van változás, ha a gyerek azon keresztül jött a világra, és leginkább, ha gátmetszése is volt.
2012. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Figyi,tapasztalatból beszéltem(attól,hogy neked nem fájt,másnak fájhat,vkinek természetes után sem fáj)..Mitől fájhat?hormonok,hüvelyszárazság,katéterezésnél megsérült vmi,átrendeződtek odabenn a dolgok,fertőzés.

Amúgy onnan tudom,hogy nem egyedi eset az enyém,hogy én is hasonlóan gondoltam,mint te..és jött a döbbenet,aztán itt egy kérdés,és rengeteg az enyémhez hasonló tapasztalatról írtak az anyukák...(bocsánat,ha kicsit "indulatos"voltam,de eléggé lekezelőnek tűnt a válaszod)

2012. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Még egyszer: két császárom volt meg egy természetes szülésem, az elég valószinütlen, hogy éppen nekem kétszer is máshogy volt, mint a megszokott.

Mellesleg egyetlen olyan ismerösöm sincs, aki császáros volt és utána fájt volna az elsö szex. (Pedig igen sok olyan nöt ismerek, akinem igy lett a babája)


Ha nem elég nedves valaki, akkor lehet segiten rajta, de ennek nem sok köze van a császározáshoz.

2012. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Még egyszer: két császárom volt meg egy természetes szülésem, az elég valószinütlen, hogy éppen nekem kétszer is máshogy volt, mint a megszokott.

Mellesleg egyetlen olyan ismerösöm sincs, aki császáros volt és utána fájt volna az elsö szex. (Pedig igen sok olyan nöt ismerek, akinek igy lett a babája)


Ha nem elég nedves valaki, akkor lehet segiten rajta, de ennek nem sok köze van a császározáshoz.

2012. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt, nekem a belső hegem fájt egy kicsit orgazmuskor.... De csak az első pár alkalommal, és nem volt zavaró egyáltalán, de azért éreztem.
2012. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is két császárom volt, és hál' istennek én sem éreztem semmi különbséget, egyáltalán nem fájt. Tényleg csak a szárazság zavaró egy picit. Bár nálunk nem volt 9 hónap szünet, csak 6 hét.
2012. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem, és nekem kellemetlen volt az első néhány alkalom. Igaz, engem erre a dokim is felkészített, úgyhogy nem lehet ritka...
2012. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!