Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszenek ezek a...

Nektek hogy tetszenek ezek a nevek? Fiú: Ádám, Martin; Lány: Ingrid. Milyen ember jut róluk eszetekbe (külsőleg és belsőleg is), és vajon meghatározhat -e szerintetek egy személyt a neve?

Figyelt kérdés
Pontozzatok légyszi 10-es skálán!!! (a neveket :))

2012. dec. 9. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Ádám nagyon tetszik, gyereknek mint Ádi, Ádus, jól becézhető!

Egy férfias, helyes arcú, pali jut eszembe. 10- es ez a név!!!


Martin. Frászt kapok tőle, az Oviban 3 ilyen nevű gyerek is van, nem szépek! Becézni sem lehet. Nekem 3-as ez a név.


Ingrid. Egy német nagydarab szeplős nő jut eszembe, kemény modorral, mély hanggal, bajússzal:) 3-as nekem ez a név is.


Igen, személyekhez kötöm a neveket, és szerintem olyan lesz a gyerek, mint a neve!

2012. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ádám:10-tetszik,szép név

Martin:4,5-semleg és a nem tetszik határán.

Ingrid:4-nem tetszik,de hallottam már csúnyábbat is,ezért 4 pontos érdemel.

Boldog babavárást!

2012. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a jókívánságot! :) Az Ingrid biztos, hogy marad, az Ádám és a Martin között lebegünk.
2012. dec. 9. 10:14
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ádám: jó név, tetszik, helyes pasi jut róla az eszembe. 8-as.


Martin: nekem tetszik, jobban mint az Ádám. 9-es.


Ingrid: nem tetszik, nekem egy hideg, rideg nő jut róla az eszembe. 3-as.

2012. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ádám szép név, az én fiamat is így hívják. :)

Martintól rosszul vagyok.

Ingrid rideg, "öreges".

2012. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Adam:tetszik.2 Adamot ismerek es eleg jol neznek ki es kedvesek(8-9-es)

Martin:nem nagyon tetszik ez a nev(5-os)

Ingrid:szerintem ez egy szep nez.Van egy Ingrid nevu baratnom.Kicsit szeplos,szoke es nagyon kedves.(9-10-es)

Inkabb dontsd el te a paroddal hogy hogy fogjatok hivni a gyerekeiteket.

2012. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az Ingrid név nekem annyira nem tetszik, viszont anyum német barátnője jut eszembe róla, akivel évente egyszer találkozunk, egy nagyon fiatalos, vidám, energikus, talpraesett, gyerekimádó nő. :) Szóval ha ezt nézem, akkor adnám a gyerekemnek ezt a nevet. :) A fiúnevek tetszenek. :)
2012. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ingrid nálam 10/8. De csak akkor adnám, ha északi típusú család vagytok (egy délies, mediterrán lánynak nem tudom elképzelni), és nem nagy darabok, hanem olya légies, hosszú hajú, szőke, esetleg szeplős, vidám lányt, később, magas vékony hölgyet képzelek hozzá.


Ádám nagyon gyakori, átlagos név, 10/5 nálam


Martin nagyon nem tetszik, csak hülye Martinokat (beképzelt, szerencsétlen, ügyefogyott, bocsánat, de tényleg ilyen az 1 felnőtt és a gyerekek is) 10/2 nálam.


Szerintem nem valószínű, hogy a neve meghatároz egy személyt, mert pl. egyik Kovács László miniszter volt, parlamenti képviselő, pártelnők, egy másik Kovács László meg alkoholista munkanélküli, de egyik nagyapám is Kovács László volt történetesen, és sem külsőre, sem belsőre, sem karrier szempontból nem hasonlít a több 200 Kovács Lászlóra. Szóval ez így ebben a formában nem igaz szerintem.

2012. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
85%

Az Ádám-ról nekem Adam Young jut eszembe (Owl City), akit imádok, vagy egy helyes, kedves fiú szóval szeretem ezt a nevet 10/10


A Martin már kevésbé, olyan 5/10 :/

2012. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Az Ádám név nekem tetszik, határozott, nem elcsépelt, ismert, adható, viselhető. Sokféle karakterű Ádámot ismerek, de csak jókat tudok róluk mondani nekem 10 es!

A Martin név nekem túl lányos és szépfiús, nekem a Márton sokkal jobban tetszik. Martinra 4-est adnék.

Az Ingrid név elég kemény hangzású, én szeretem a komoly neveket, de nekem egy kicist túl komor, cska egy német Ingridet ismerek, meg a híres színésznőt. Becézéssel baban lennék. Nekem az Ingrid 6-os.

2012. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!