Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszenek ezek a...

Nektek hogy tetszenek ezek a nevek? Fiú: Ádám, Martin; Lány: Ingrid. Milyen ember jut róluk eszetekbe (külsőleg és belsőleg is), és vajon meghatározhat -e szerintetek egy személyt a neve?

Figyelt kérdés
Pontozzatok légyszi 10-es skálán!!! (a neveket :))

2012. dec. 9. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem határozza meg az embert a neve....

Ádám: 8 pont, szeretem ezt a nevet

egy osztálytársamat hívják így, akit kicsi korom óta ismerek. Visszahúzódó, értelmes, felnőttes gyerek, jó tanuló. Külsőre szerintem nem nèz ki túl rosszul, de épp most beszéltünk róla a családommal és szerintük nagyon ronda lett .

Martin: 3 pont, nem tetszik.

Ilyen osztálytársam is van, ő jut róla eszembe. Puhány, ronda, depressziós hajlamú. Csontváz alkata van és a szemébe lóg a haja, sokszor elég bamba.

Ingrid: 5 pont, nem tetszik annyira, de elmegy.

Csak egyet ismerek, őt is csak látásból. Hosszú haja van, befestette neon zöldre -.-. Szét van szoláriumozva, énekel és a hangja borzalmas.

2012. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ádám:határozottság,bátorság 8/10

Martin:olyan nem is tudom sablonos 5/10

Ingrid:érdekes 6,5/10

2012. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ádám-7

Martin-8

Ingrid-9

a kérdésed második felére a válaszom: talán...

2015. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!