Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány fogatok van? Írnátok...

Hány fogatok van? Írnátok mókás többeseket? Engem némelyik kiborít.

Figyelt kérdés

Mármint a babának... És döbbenten néznek rám, amikor azt mondom, hogy 29. Miért kell a többesszám?

Miket használnak többeszámban az anyukák?

Oké, hogy ettünk, fáj a hasunk, aludtunk, elmegy. De hogy kakiltunk???

És az újdonsült anyuka anyja megszűnik anyának lenni, és csak nagymama lesz? Ismerősömnél ezeket hallom. Amikor terhes lett, a saját anyjának így vette fel a telefont: Szia nagymama! Csak nekem sok ez?


2012. dec. 10. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Most mit mondjak? Nagyon ráérsz.
2012. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Vannak ilyen mókás történetek, de engem pont nem borít ki.

Sokkal inkább kiborít, ha az anyuka a szülés által tökéletes lesz, aki mindent tud, mert bezzeg ő, és leszólja a többi anyukát vagy netán babát, mert ilyen is van...

S talán azt szeretem a legkevésbé, ha valaki nem tudja elviselni, és megszólja, ha valaki másként beszél, másként viselkedik.


Bocs, hogy nem vicceltem el a dolgot.

2012. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, ráérek.

Lehet, hogy rossz napotok van.

Nem vagyok rosszindulatú, nem tartom magam tökéletes anyának, mivel nyilván nem vagyok az. És nem lövöm főbe se magam, se azt, aki így beszél. Kíváncsi voltam, bocsi...

2012. dec. 10. 14:50
 4/15 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Jó, akkor most én leszek az, aki nem szól le téged, engem is zavar ez, persze azért eret nem fogok vágni miatta...
2012. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó napom van, az ilyen jellegű kérdés éppúgy megnevettet, mint a hány fogatok van kérdés. :)
2012. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"leesett a köldökcsonkunk" - nekem ez viszi a pálmát :)
2012. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a szoptunk a legdurvább. A többi, pl. kakiltunk, ettünk, nincs fogunk, nincs hajunk csak vicces.
2012. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most miért kell lepontozni bárkit? Én mindenkinek zöld kezet nyomtam, senki nem írt semmi rosszat!
2012. dec. 10. 15:36
 10/15 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Reggel jó sok tejcsit szopiztunk, és utána nagyot kakikáltunk.

Délelőtt beütöttük a buksinkat az ágy szélébe.

Délután meg jött a fogunk, ezért sokat sírtunk.

2012. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!