Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, amit a Vaterán...

Volt olyan, amit a Vaterán vettetek a babának és megbántátok? Mit nem érdemes ott venni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Vettem még pár hónapos korában egy ruhacsomagot, ami 6-12 hónapos korig volt jó.

50 darabból állt, csak nyári ruhákkal volt tele, ami nekünk pont jó volt.

A leírásban minden újszerűnek volt feltüntetve. Egy hibát sem írt le az eladó.

Mindezt 6500 Forintért vettem meg + posta.

Amikor megjött a csomag lázasan bontottam ki és akkor láttam meg, hogy a háromnegyede bolyhos, koszos és volt benne szakadt is.

Írtam az eladónak, de mondanom se kell, hogy válaszra se méltatott.

Az értékelést leakartam adni, már elég szépet meg is fogalmaztam.. erre nem volt már fent az eladó.

Írtam a TeszVesznek és ők azt a választ adták, hogy pár órával ezelőtt kitiltották az aukciós oldalról, mert több embert megkárosított.

Mielőtt licitálni kezdtem, 89%-os volt az értékelése és az utóbbi 4 hónapban nem volt egy negatív se.


Azóta is kívánom neki, hogy gyógyszerre költse ezt a pénzt!

Ráadásul 1115 Forintot kért el csomagra, de csak 915 Forintot fizetett a postán. Szóval, még a különbözetet is elrakta magának.


Megfogadtam, hogy csomagban többé semmit és csak 95-100%-os eladókkal állok szóba!

Azóta egy problémám se volt, pedig már elég sok adás-vételt lebonyolítottam.

2012. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sokmindent vettem ott, egyedül az overált bántam meg, túl nagy méretet sikerült vennem és így nem fogjuk használni. minden más hasznosnak bizonyult.
2012. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ruhacsomagot vettem olyat, aminek minden darabja teljesen elhasznált foltos, csúnya volt. Olyanok amiket én már csak ruhagyűjtőbe rakok bele, még ha lenne ismerős baba is a környezetemben. A képen nem jött át, hogy valójában milyen rossz állapotban vannak.

Mosható zsebes pelenkát vettem még amiről "elfelejtette" mondani az eladója, hogy tönkrement és ereszt. Ez talán még bosszantóbb is volt, mint az előbbi. Más nem jut eszembe, de általában ez a probléma sokszor felmerül, hogy nem olyan az állapota, mint ahogy hirdetik.

Illetve nem babás, hanem egyéb termékeknél volt olyan többször is, hogy egyértelműen hamisítvány volt. De ez is csak átvételkor derül ki, a fotóról nem lehet megállapítani

2012. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja, meg olyan is volt,hogy valamit újként hirdetett, de látszott rajta, hogy használt. (szintén ruha)

Hát szóval figyelni kell nagyon és lehet, hogy úgy is átvernek.

2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ruhacsomagokban én sem bízom, bár még sose vettem, de valahogy az az érzésem, hogy abba könnyebb belesumákolni a ringy-rongy darabokat.
2012. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem egy nagyon gagyi mei tai-t. Sajnos itt én voltam a hibás, a legolcsóbbra mentem rá, így sikerült kifognom azt az iszonyatosan ócska, no name darabot. Illetve én is vettem már bolyhos, agyonmosott melegítőt, de lehet, hogy ott is én lehettem volna körültekintőbb. Mindegy, elhasználtuk itthon, azon nem bosszankodtam annyit, mint a mei tai-on.
2012. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

No name mei tai-kat én is nézegettem anno. De szerencsére nem mentem bele, inkább vettem használt márkásat. Ezek szerint akkor jó,hogy nem hagytam magam.

Egyébként meg szörnyű, hogy tele van sok gagyival a vatera és emiatt a jó cuccokat is csak bagóért lehet eladni, mert mindenki bizalmatlanná válik

2012. dec. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy táskát vettem egyszer magamnak.Az eladó új címke nélkülinek hirdette.Mikor kibontottam nagyon csalódtam,egy agyonhasznált darab volt.Sokan mindenféle szemetet el akarnak adni.Én babacuccokat szoktam eladni,de csak azt ami tényleg jó állapotban van.A többi megy a ruhagyűjtőbe.
2012. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!