Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatást lehet igényelni terhesség alatt? Sajnos munkára senkinek se kellek.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még mielőtt terhes lettem volt munkám, de megszűnt, ezért jelentkeztem egy munkaügyi-s tanfolyamra, amit január közepén fogok befejezni, és addigra 12. hetes terhes leszek. Fogalmam sincs mit csináljak, már felhívtam jó pár embert, de terhesen nem kellek senkinek munkára, ezért is gondoltam, hogy ha befejezem a tanfolyamot, akkor vajon megtudom igényelni ezt a támogatást? Vagy szociális segélyt? Tudtok erről valamit?


Nagyon köszönöm előre is a segítséget!



2012. dec. 14. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!