Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel rögzíthetném a műfenyőt,...

Mivel rögzíthetném a műfenyőt, ha elveszett a talpa?

Figyelt kérdés

Van egy 1 méteres kis műfenyőnk. Még akkor vettük, mikor a fiúnk nem volt meg, és mivel legtöbbször szüleinknél karácsonyoztunk, ezért otthonra nem vettünk soha fát, csak ezt a picit, hogy azért mégis legyen. :)

Viszont, kb. 3szor költöztünk, és most találtam meg, de a talpa elveszett (és el is van repedve, ahova be kéne pattintani a 3 talpat). A fiúnk szobájába gondoltuk, hogy betesszük, mivel kapott pici díszeket, hogy azokat rá tudja pakolni. A nappaliban lesz a nagy élő fa, azt is közösen fogjuk díszíteni, de ezt a szobájába szeretnénk. Mivel tudnánk pótolni a talpat? Kreatív anyukák, apukák segítsetek!


2012. dec. 17. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy egy nagy cserépbe állítanám, virágföldbe. Gipszel is ki lehet önteni akár, úgy biztos nem dőlne fel, de később nehezebb úgy tárolni. És valami szép terítőt raknék köré, vagy a cserepet díszíteném karácsonyi mintákkal.
2012. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valami nagyobb vázaszerűség, esetleg napernyőtalp amit esetleg leterítesz valami karácsonyi terítővel

más nem jut eszembe

2012. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Virágcserép és gipsz. Így stabilan áll,nyugodtan díszítheti a kicsi is.
2012. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát, mind nagyon hasznos volt! Már készültem a gipszöntéshez, mikor bevillant, hogy mintha a szekrény mélyén nemrég találkoztam volna a talppal. Ki is dobáltam gyorsan mindent az akasztós szekrény aljából és egy szatyorban meglett! :)

Azért még egyszer köszönöm a válaszaitokat és mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt előre is!

2012. dec. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!