Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel ilyen helyzet más anyukával szemben?

Figyelt kérdés

Ma élveztem a "szabadnapom", amit a férjem nyújtott nekem. Nem karácsonyi bevásárlásra indultam, csk simán pénzt költeni.. kicsit a 1,5 év alatti felgyülemlett "stresszemet" levezetni örömforrásba. Gyerek nélkül, egyedül, boldogan.. na ekkor jött a busz.

Hirtelen felébredtem az álmodozásból és láttam, hogy egy anyuka is igyekszik a buszhoz babakocsival.

Mivel nálunk abban amegállóba mindig felszáll vagy leszáll egy babakocsis, így nem ért váratlanul a helyzet.

Persze, mint nagy átlagban, most sem segített neki senki.

Odasiettem én, hogy akkor, mint gyakorló anyuka segítsek neki.

Mosolygott és mondta, hogy elől nyugodtan fogjam meg a babakocsit. Félszemmel láttam, hogy egy 4-5 éves gyermek ül benne.

Furcsának találtam egy percre, de nem volt időm ezzel a ténnyel foglalkozni. Hirtelen valami éles fájdalmat éreztem. Odanéztem a kezemhez és láttam, hogy a gyerek fogai konkrétan kirajzolódtak a kezemen. A tejfogai elbújhatnak a harapása mögött.

Olyan szinten fájt és fáj is. Szép piros, csodásan látszik. Konkrétan az egész fogsora rajtam virít.


Az anyuka egy szót sem szólt, még a jajdulásomra se eszmélt fel. Pedig látta a két szemével, amit a gyermeke művelt. Még fel is sóhajtott. Mikor ránéztem kérdően, hogy: "Hé anyus! Ez mi volt?", arrébb tolta a kocsit, leült és gőgicsélt a gyereknek.

Annyit se mondott, hogy "Köszi" vagy "Kakukk" ...


Csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Én köszönöm, hogy segíthettem megharaptatni magam!".

Aztán kérdően nézett rám tovább..


2012. dec. 17. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

:DDDDDDD


Azért legalább betudtál szólni. En lehet nem mertem volna.

2012. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na, de most mit csinált volna?! Felpofoz?!


Az én gyerekem se angyal, sőőőőőőőt .. de azért min., hogy agyon sajnálkozom a dolgot és ezerszer bocsánatot kérek.

2012. dec. 17. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beteg a gyerek, de ez sem menti az anyuka bunkóságát.
2012. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tűnt betegnek. Főleg úgy, hogy szinte folyékonyan beszélt az anyjához és ördögien nevetett.

Inkább szemtelennek mondanám.. és még megkockáztatom azt is, hogy nem igazán nevelték. Bár ilyet más gyerekére nem mondunk ..

2012. dec. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek bunkó emberek :( de örülök, hogy vannak a Földön olyanok is, mint te, akik 1. képesek megállni és segítséget nyújtani a másiknak, 2. bátor beszólni, ha 100 %-ban igaza van :)
2012. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az is durva, hogy a gyerek ilyet csinált és az anyja még elnézést sem kért, de hogy egy 4-5 éves gyerek hogy kerül babakocsiba, azt tényleg nem értem. Ha tényleg nem látszott betegnek, akkor az gyerek anyja nem százas az biztos.
2012. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz tetanuszért!:) Az ilyen bunkók engem is roppant mód fel tudnak dühyteni. Ma is elengedtem magunk mellett egy másik babakocsis párt és azt sem mondták, hogy fordulj fel. Én meg hangosan mondtam nekik, hogy szívesen!
2012. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért nem segített neki senki,mert már ismerték a gyereket:DD


Bocsi,szóval én valószinűleg elsüllyedtem volna szégyenemben,ha ilyet csinált volna a gyerekem,milliószor kértem volna bocsánatot.

Nem is értem!

2012. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A minimum az lett volna, hogy bocsánatot kér.

A gyereket is sajnálom kicsit, mert valami biztos nincs vele rendben, ha 4 évesen is babakocsiba teszik :( És még meg is harap egy másik embert.

2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!