Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1éve vagyok barátommal ám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve vagyok barátommal ám többször előfordult h megvert és bántott nemcsak szavakkal! Legutóbb nagyon eldurvult a helyzet és miután bántott azt mondtam neki h szakítok erre azt mondta megöl neki már úgyis mind1 akkor és én ne legyek másé mit tegyek?

Figyelt kérdés
minden vita alkalmával sír bocsánatot kér h szeret és megbánta!nemtudom miért nem tudok vele szakítani!szeretnék de nem tudok!valamiért szeretem ...leginkább a külsejét!h szakítsak vele?nem találnék még egy olyat aki ennyire az ideálom külsőre!
2011. máj. 1. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Dobd ki, de ne akkor amikor egyedül vagy, hanem akár rendőröket hívj, vagy apukádat, tesódat, fiú barátaidat! Ez már beteges! Hogy üthet meg egy fiú egy lányt? Életveszélyesen megsérülhetsz, soha többet ne találkozz vele amikor egyedül vagy, mert nem normális.. Azt mondta hogy MEGÖL, tehát MEG AKAR ÖLNI TÉGED, nem fogod fel kislány? Ne foglalkozz a külsővel, sem a belsővel, de minél előbb hagyd ott a fenébe, amíg teheted, és messziről kerüld el!!!!!!!!!!!
2011. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
B+, ha neked az életcélod az, hogy álmaid pasija agyonverjen, hát hajrá!!!
2011. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te problémád, mi a francért ne hagytad el, ha TÖBBSZÖR MEGVERT/BÁNTOTT? Tudja már, hol a helye...vagy nem valami civilizált világban nevelkedett, hogy verekszik meg gyilkossággal fenyeget, basszus?
2011. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Van aki nem ért a szóból , te is olyan lehetsz.
2011. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
minden egyes vita után visszakönyörgi magát sír h nem tud nélkülem élni és h mennyire szeret:S nem hiszem h szeret ha bánt
2011. máj. 1. 19:16
 6/20 A kérdező kommentje:
amikor bnőmmel hasonlókat művelt a pasija mondtam neki h hagyja ott és h ő a hülye ha hagyja!kívülállóként könnyebb volt!erre én is ugyanebben vagyok
2011. máj. 1. 19:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden.Találhatsz jobbat nála.Aki ugyanaolyan jó külsővel rendelkezik,de szeret téged és nem ver meg.Én a helyedben dobnám a pasit..aki egyszer megver az többször is meg fog,és ez igy szerintem nem élet,de ha te szereted ezt,és jó neked így,akkor,maradj vele.
2011. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mindig abban reménykedek h igaz amit mondd h megváltozik legközelebb nem csinál semmi rosszat
2011. máj. 1. 19:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget nagyon gyorsan felejtsd el. Ezt én is eljátszottam az én "álompasimmal" és az lett a vége, hogy kis híján agyonvert. Vagyis össze is tört rendesen, anyám húzta le rólam. Még a fejemet is ököllel ütötte. Először csak ritkán fordult elő, ha ivott, aztán történt ez vagy a 3. alkalommal. Jobban jársz, ha ezt nem várod meg. Nem fog megölni ha szakítasz vele, ne ezen izgulj, a száját tépi csak, és nyilván lejött neked is , hogy nem szeret. valamiféle birtok vagy neki, ennyi. Semmivel se több mint a söre alátétje. Ne várd meg a következő alkalmat, hogy neked menjen, ülj le vele és közöld hogy vége. Ha tartasz tőle, akkor valaki legyen ott veled. Én is csak a külsejét imádtam a srácnak, mert amúgy egy tróger volt. Hidd el, szaladgálnak még jó pasik, emiatt semmiképp sem szabad egy ilyen férget magad mellett tartani!!!!!! A bocsánatkérései színjátékok ne dőlj már be neki. Tudom hogy nagy úr a külső, de ne alázd már meg magad, ennyit nem ér!!
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi neked!igazából nem félek tőle h kimondjam h vége de utána nem hagyna békén egyfolytába keresne h így bocsánat ugy!már volt 1 szakításunk és ez volt!2hónapon keresztül keresett,ajándékokat küldött levelet írt mindent elkövetett míg kibékültem vele
2011. máj. 1. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!