Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányok csak nekem gond, vagy...

Lányok csak nekem gond, vagy veletek is előfordult ez a helyzet?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy tudok vezetni bármilyen magassarkú cipőben ,szandálban nincs vele semmi problémám ,de a magassarkú papucsokban egyszerűen nem bírok ,azt le kell vennem és mezítláb vezetek. Nem gondoltam volna hogy ebben én nem fogok tudni vezetni mert már sokat vezettem azelőtt magassarkúban soha nem volt gondom vele . Megpróbáltam néhány alkalommal ,de nem megy a sarka sokszor elakad és nem érzem benne a pedált ,pedig úgy csinálok mindent mint a magassarkú cipőben . Máshogy kell vezetni magassarkú papucsban mint magassarkú cipőben ?


Neked hogy sikerül ?


2011. okt. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
az, hogy magassarkúban nem szabad vezetni! már régen is ezt mondták
2011. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem mindig mezitláb vezetek főleg nyáron.. télen csak akkor ,ha hosszú útra megyek és van fűtés:))
2011. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz..

Ne vezess magassarkúban, vagy bármi olyan lábbeliben, amiben nem érzed a pedált.

Vészhelyzetben borítékolható a "baki".

És akkor törhet minden, még élet is.

BALESETVESZÉLYES!

2011. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tudok hivatalosan vezetni.(jogsim nincs de szeretek vezetni:DD:D) találtam egy ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=vCGHKSkmpvc&feature=related
2011. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, magassarkúban nem szabad vezetni, kész életveszély. Hiába jön bárki is azzal, hogy ő tud. Bármikor adódhat egy helyzet, amikor egyszer csak nem tudja majd kezelni tőle az autót. Mellesleg mezítláb sem a legjobb.

Akkor inkább tarts magadnál az autóban valami lapos cipőt és ha kiszállsz vedd át a magasra, de addig semmiképp se vezess azzal!!! -_-

2012. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!