Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt vki úgy hogy kinézett a...

Járt vki úgy hogy kinézett a gyereke egy vágyott játékot de nem sikerült beszerezni mert elkapkodták?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni/mondani a gyereknek? Aki nagyon azt várja???
2012. dec. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
igen! T Rex pályát szeretett volna, nem kapható. A másik Celestia hercegnőt, az sem kapható. Vettünk valami hasonlót és majd a fa alatt kiderül mit szólnak hozzá. Remélhetőleg ezeknek is örülni fognak és ha majd kaphatóak lesznek, akkor szülinapra/névnapra/húsvétra bepótoljuk.
2012. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÓÓ akkor nem csak én jártam így hát attól félek hogy észleli hogy nem azt kapta és sírni fog az meg nagyon rossz érzés lesz annyira hülye vagyok hogy nem vettem meg előbb. de hát ki gondolta hogy elkapkodják...:(
2012. dec. 19. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy korábban kaptál volna. Amit mi szerettünk volna egyiket, azt novemberben lehetett még kapni, december eleje óta nem. A másikat már novemberben sem. Hát igen, én is sajnálom, hogy nem kaptunk, dehát nem tudunk mit csinálni. Majd pótoljuk szegénykéimnek.
2012. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a játék? Hátha tudok segíteni.
2012. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik olyan gyerek hogy elkezd sírni mert nem pont azt kapta meg?


Pl itt ahogy hallom talán valami hotwheel dologrol van szó. a reklámokban most kb 10 pályát is reklámoznak, így a gyerek innen ismeri. Ha nem a trexet akkor másikat kapja és neki az ugyan olyan jó lesz, csak az legyen ami a reklámban.

Gondolj bele hány olyan család van akik egyetlen reklámban látott dolgot sem tudnak megvenni, de az a gyerek annak az ici pici könyvnek is örül.

2012. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majdnem én is így jártam. Húgom kislányának mindenképpen szerettem volna egy bizonyos babát megvenni. Amikor körülnéztem, még az összes online játékboltban lehetett kapni. Aztán pár héttel később, amikor meg akartam venni, már csak egy helyen volt! Még szerencse, hogy nem későbbre hagytam, mert így sikerült megvenni.
2012. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom persze hogy ez piszlicsáré dolognak tűnik ahhoz képest hogy valaki semmit nem kap nagyon sajnálom meg tényleg tök rossz és én is igyekszek arra tanítani őket hogy kis dolgoknak is örüljenek és örülnek is a hétköznapokban de csak karácsonyra meg szülinapra kapnak nagyobb dolgot ezt a hülye babát is mondja már 2 hónapja csak úgy voltam vele hogy majd dec.megveszem de dec.eleje óta nem találok sehol és nem is lesz már belőle gondolom majd csak az ünnepek elmúltával.

És itt ez a gond hogy csak ezt az egyet emlegette-emlegeti és emlékszik rá hogy ő azt szeretné tehát nagyon rá fókuszáltunk egy dologra én is hibát követtem el de álmomban se gondoltam hogy HIÁNYCIKK lesz...

2012. dec. 19. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a világító Sellő Barbie? Ha az, akkor Auchanba nézd meg (Soroksáron), én ott vettem, ott legalább 500 db volt még 2 hete.
2012. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk budapestiek...és felénk tényleg sehol nincs auchan tescó kisebb boltok mindent végigjártam, webáruházakat végigkérdeztem stb.
2012. dec. 19. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Így tényleg nehéz, sajnálom.
2012. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!