Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sellő Barbie-t ezt a világítós...

Sellő Barbie-t ezt a világítósat tényleg sehol nem lehet már beszerezni?

Figyelt kérdés
Sok helyen kérdeztem, webáruházakat végignéztem, napok óts üldözöm, de sehol nincs és nem is lesz azt mondták, miért? Ha vki vett, megírná hol?
2012. dec. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az Auchanban vettük, de amikor keresgéltem volt a Régió játékboltban is. Nem tudom, hogy merre laksz, de mi a budaörsi Auchanban vettük és a budaörsi Tescoban lévő Régióban volt kétféle is, szőke, meg barna. De ennek már 2-3 hete, sajnos. Azt nem tudom, hogy jelenleg is van-e.
2012. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha hát most voltunk Auchanban, tescóban, régióban sehol nincs egyik hajszínű sem...a fene se gondolta hogy ennyire elkapkodják..
2012. dec. 16. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok linkelni, de ha a google-ba beírod a nevét, kihozza az árgép oldalát és netről meg tudod rendelni.
2012. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ott is végignéztem és minden webáruházban azt írja nincs készleten...
2012. dec. 16. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtam

2012. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez nem az mert ennek csak annyi hogy levehető a farka és ennyi:) Nekem a világítós kellene-...
2012. dec. 16. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az amelyiknek mozog is az uszonya? Ha igen, akkor tegnap láttam a budakalászi Auchan-ban 5990 Ft volt, ha jól emlékszem.
2012. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Ázsia Centerben van....Ma volt ott anyum a galaxyban és megrendelheted és kipostázzák.9990ft
2012. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10 ezer ft az meg már nagyon sok, mindenhol 6 ezer körül volt eddig még egy hete is csak azóta elvitték mindegy köszönöm.
2012. dec. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!