Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjeteket valami megható...

Férjeteket valami megható "babás" ajándékkal lepitek meg karácsonykor? Vagy egész mással?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ugyanis akkor fogok szülni, ha nem akar esetleg hamarabb kibújni a kis tökös :P :D
2012. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egész mással, ő nem az a meghatódós típus.
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétabban? :)
2012. nov. 16. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Egész mással. Az én férjem sem érzelgős típus.
2012. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egész mással. Ő nem csak apa, hanem férfi, önálló személyiség. Nem kell hogy 24/7-ben minden a babáról szóljon.
2012. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tavaly volt a babám 3 hetes karácsonykor. Mindenkit megkértem,hogy nekünk lehetőleg ne babás ajándékokat vegyenek!

Ahogy az utolsó is írta, attól még felnőtt, önálló emberek vagyunk,hogy van egy babánk!

Konkrétan tavaly ruhákat, telefont kapott!

2012. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: az én férjem vízipipát kap egyébként.
2012. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kapna karácsonyra babás ajándékot? Karácsonyra olyat kap, amit ő szeretne.
2012. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel Felnőtt ember, miért kapna "babás" ajándékot. Normális ajándékot kap, mint ünnepekkor szokás. Babás ajándékot a kislányunk kap.
2012. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen babás ajándékra gondolsz? Ilyen baba képével ellátott holmikra?

Az én párom nem babás ajándékot fog kapni, fél év alatt sikerült beszereznem egy könyvet, amit már nagyon régóta szeretne, de nem lehetett sehol se kapni, írtam egy csomó antikváriumnak, hogy jelezzék, ha lesz náluk és a héten írtak, hogy van egy példány. Nagyon örülök most ennek :)

Emellé kap majd még valamit, de ez a főajándék.

2012. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!