Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kérlek adjatok...

Mit tegyek? Kérlek adjatok tanácsot, el vagyok keseredve, mert úgy érzem "kicsúszott a talaj a lábam alól"?

Figyelt kérdés

Az idei lesz életünk első karácsonya, amit már a kislányunkkal töltünk hármasban!

Hetek óta izgatott voltam, díszítettem a lakást és azon igyekeztem, hogy bebizonyítsam, hogy pénz nélkül, szegényen is lehet meghitt, szeretetteljes az ünnepünk!

DE úgy érzem elfogytam!Fáradt vagyok, lelkileg is kimerült és eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel és nincs kedvem az egészhez! (erőltetett menetté vált)

Az élet több területén is akadályokba ütköztünk és ellehetetlenedett az életünk.Feszültek, idegesek vagyunk párommal és minden apróságon összeveszünk (ettől függetlenül persze szeretjük egymást, de...)

Kérlek segítsetek, hogy szedjem össze magam?

Szeretném, hogy a szívembe, fejembe újból nyugalom, béke, melegség költözzön!

Köszönöm segítségeteket!


2012. dec. 20. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csak egy apró technikai trükk... este, ha elaludt a kislányod, feküdj mellé, és nézd, ahogy alszik... segít helyükre rakni a dolgokat... leszarni a lényegteleneket és örülni az igazán fontosaknak...
2012. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek de igaza van! Tényleg tegyél magasról a kreált gondokra, és helyezd előtérbe a csodát, amid van.

Mert az ember azt hiszi, hogy egy boldog párkapcsolat és egy gyermek adja magát, az égből repült. Nem. meg kell mindezért dolgozni.

De ezen senki más nem fog segíteni, csak te magad. Ha a fejedben helyreteszed az érzéseidet és ráhangolódsz arra, hogy értékelni tudd mi a jó az életedben.

Hajrá!

2012. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden rossz gondolatot kerülj, legalábbis próbáld! Hallgass jó zenéket, amik feltöltenek. Próbálj nagyon egyszerű menüben gondolkodni. Nem ezen múlik,nem ez a lényeg. Ez is elmúlik, csak 3 nap, és jönnek a hétköznapok!


http://www.youtube.com/watch?v=juHOYZ2R6t4

2012. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Esténként vele alszom ugyanis fogzik és minimum 5-6szor ébred!Szeretem nézegetni Őt,imádom a kacaját,huncutságát!Heti 1-2szer beülök a kádba és próbálok kikapcsolni, de amint van egy pár üres percem, az agyam azonnal kattog, megoldást keres és újra szomorú, feszült leszek mert újra meg újra ugyanoda lyukadok ki...Felemésztenek a problémák..Nem tudom az agyam kikapcsolni!
2012. dec. 20. 13:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt,hogy most pár napra kicsit homokba dugod a fejed!

Mondd azt, hogy oké, van gond, de majd visszatérünk rá az ünnepek után!

2012. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szokta mindig mondogatni, hogy amelyik probléma nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni. :)

Most te is tedd ezt!

2012. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Gondolj arra, hogy mennyi embernek (igen!) nehezebb a sorsa, mint a tiéd! Lehet, hogy van pénzük, de magányosak, nincs gyermekük vagy egészségük vagy bármi. Mindenki a saját gondját érzi a legnagyobbnak. Pedig biztos rengetegen cserélnének veled. Bármi is kerül az aztalra vagy a fa alá, a kislányodnak még nem ez lesz a fontos. Neki az a fontos, hogy a szülei, főleg a mamája kiegyensúlyozott legyen. Ha neked ünnep a karácsony, neki is az lesz. Próbáld kicsit nagyobb távolságból nézni a helyzetedet. Próbáld elképzelni, hogy fizikailag eltávolodsz a mostani helyzettől, vagy időben pár évvel későbbről nézel vissza. Ami onnan is látszik, annak van jelentősége. A többinek nincs.


Foglald el magad. Varrj a kisbabádnak egy kis játékállatot régi kinőtt ruhából vagy rossz tölrölközőből. Nem kerül semmibe, engem pl megnyugtat. Tölts le a netről szabásmintát.

2012. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, van a mondás, hogy mindenkinek a saját gondja a legnagyobb, senkit nem vigasztal más nyomora, meg ilyenek.


Nekünk is van rengeteg gondunk, főleg anyagi. De most mégis úgy vagyok, nem rontom el a rossz kedvvel, bosszúsággal a három gyerekem hangulatát. Majd lesz valahogy. Mindig csak kisebb időtartamra tekintek előre.

Januárban majd jöhetnek a változások, az új élet:)

2012. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi problémáitok vannak ahogy érzem.

Ez tényleg fel tud örölni.

Ebböl igazán nem tudsz kilépni. Föleg ha vannak tartozásaitok, ha nem jut hó végére enni, akkor ez óriási gond és amíg nincs megoldva nem tudsz rajta túl lenni.


ha viszont nem ilyen jellegü és egészségsek is vagytok akkor nincs min gondolkodnod.

2012. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Láttad tegnap ezt a riportot? Én a 9 éves lányommal sírtam rajta. Ilyen aranyos kisfiút:((


[link]

2012. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!