Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sógornőm 12 hetesen otthon...

Sógornőm 12 hetesen otthon elvetélt, kicsúszott a baba is. Sokkos állapotban felhívta a dokit, hogy mit tegyen. A doki mondta, hogy vigyék be. Más is járt így, hogy be kellett vinnie a kórházba a magzatot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért otthon mit csinálna vele? Nyilván be kell vinni, egy halottat nem hagysz csak úgy itt ott tök mindegy, hogy mekkora. Nem értem a kérdést.
2012. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ŐSzinte részvétem, R.I.P. a sógornődnek. Kórházba van olyan,ahol babát elégetik vagy eltemetik asszem. 12.hét már magzat szivhang,minden van
2012. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert kell bevinni, mert veszelyes biologiai hulladeknak szamit, barmilyen szomoru is ezt kimondani. Masresz a magzatot megvizsgalhatjak, hogy kideruljon, mi okozhatta a vetelest. Harmadreszt pedig nem art tudni, hogy maradtak e bant magzati szovetek.
2012. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia,


sajnos velem is ez történt, én bevittem magammal a magzatot, mert biztosra vettem, hogy megvizsgálják őt is. Azt hiszem, nem vizsgálták meg; de utólag (ahogy lassan felocsúdtam a sokkból) utánaolvastam, kérdezgettem és azt a felvilágosítást kaptam, hogy gyakran megvizsgálják...

Szerettem volna tudni, hogy miért történt, beteg volt-e, tényleg fiúcska volt-e, ahogy gondoltam - sajnos ezek nem derültek ki.

Sok erőt kívánok a sógornődnek, nehéz időszakot él át és nehéz lesz a következő tehessége is a félelem miatt, de ismeretlenül is gondolok rá... Hallgassátok meg, ha mesélni akar ról - nekem ez hiányzott utólag :-(


Szeretettel:


Magdi

2012. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom
2012. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így jártam a 15. héten.Nem hívtam senkit azzonal a kórházba siettünk.Se görcs se vérzés ,a baba meg lógott a köldökzsinóron.Borzasztó volt.Elküldték szövettanra a magzatot,nem találtak semmit a "miértre".
2012. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rettenetesen sajnálom Kedves "Utolsó"!


Nem is tudom, hogy lehet ezt feldolgozni... :'(

2012. dec. 10. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kösz az együttérzést.Első baba lett volna.Állitolag majd akkor fog enyhülni a fájdalom ,ha a következő babát fogom a kezemben tartani.(dolgozunk rajta)
2012. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drukkolok nagyon, sikerülni fog!!! Annál csodásabb érzés nincs is, mikor a kezedbe tarthatod a gyermeked! :)
2012. dec. 11. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!