Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen karácsony lesz ez? Még...

Milyen karácsony lesz ez? Még ajándékot sem kapnak szegény gyerekeim.

Figyelt kérdés

Semmi pénzünk nincs. Albérletben vagyunk, most jött ki a villanyelszámolás. A fa megvan, és egy csomag hal. Se ajándékot nem tudok venni, semmit. Annyira bűntudatom van, hogy napok óta nem alszom:(

Van még valaki ilyen helyzetben?


2012. dec. 20. 21:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
A fát mennyiért vetted?Inkább vettem volna egy kifestőt vagy bármit.Kis apróságot.A fa rendben van hogy van de ez lett volna az utolsó amit megveszek.Ha csak nem mű! :) Nekünk évek óta ilyen ablakra felakasztós karácsonyi díszek díszítik a lakást és egy kb 40cm apró kedves műfenyőt veszek ki a szekrényből.Sajnáljuk a sok kivágott fát.Hány évesek?Pl tudnál készíteni nekik valamit.Mennyire vagy kreatív?
2012. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
100%
Ha van alapanyagod, akkor készíts nekik valamit saját kezűleg. Talán megértik, főleg, ha már nagyok, ha meg kicsik, akkor meg örülni is fognak annak, amit te készítettél nekik.
2012. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

hát nálunk is úgy volt, hogy vajaskenyeret eszünk karácsonykor :S

én az ajándékokat már év közben megvettem, hónapok óta csücsülnek a szekrény alján, nem bízom a véletlenre, de jött egy váratlan kiadás ami elvitte a decemberi pénzünket. mondjuk van egy kis félretett pénzünk, de ahhoz meg nem szívesen nyúlok, le van kötve, buknánk a kamatot...

na de szerencsére én is és a férjem is kaptunk túlórát, én itthonról csinálhattam este mikor mindenki elaludt (éjfélig-fél egyig csináltam, majd felborulok egy hete), férjem meg még most se jött haza, talán 11re betoppan. szerencsére ez kihúzott minket a kakiból kerestünk annyi pénzt mint egy havi keresetünk.

de át tudom érezni mit érzel, nagyon rossz lehet :(

mennyi idősek a gyerekek?

nem tudsz gyorsan eladni valamit?

ez csak kíváncsiságból kérdezem, mindig ennyire az utolsó pillanatra hagyod az ajándék vásárlást vagy a számlák miatt nem vetted meg?

2012. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt egy család aki írt a Mikulásgyárnak és kaptak ajándékot. Szerintem még meg próbálhatód te is.
2012. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
57%
Menj ki az erdőbe, és faragj egy fakardot vagy fababát, régen is feltalálták magukat az emberek, légy találékony.
2012. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek, fiú, lány?
2012. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

4 és 1,5 évesek. Mindkettő lány.

A fa 4500 volt, az apjuk ragaszkodott hozzá. Akkor még nem tudtuk, hogy a karácsonyra félretett pénzt fel kell hogy adjuk.

2012. dec. 20. 21:40
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Az eladás nagyon jó ötlet!Na de 3 napod maradt rá!Megértem hogy nem alszol.Előbb kellett volna kapcsolni!Gyorsan adj el használt kinőtt gyerekruhát vagy felnőttet.Olcsón hogy elmenjen.keresel 1-2 ezret abból már tudsz venni apróságot.Fiúk vagy lányok?Hány évesek?
2012. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Nincs mit eladnom.
2012. dec. 20. 21:45
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsére még elég picik!A 100ft boltban vannak apróságok.Hajcsat,nyaklánc stb.Kis állatfigura ilyesmi.A lényeg az együttlét!Ez a legfontosabb!A szeretet!Ha ezt neveled belé,értékesebb mint a nagy drága ajándékok.
2012. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!