Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "A gyereknek 3 éves koráig az...

"A gyereknek 3 éves koráig az anyja a legfontosabb". Egyetértesz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyugalom a legfontosabb, egy szerető család a legideálisabb.


Ha apa jelenti a nyugalmat, akkor ő. Ideális esetben persze az anyuka, de sajnos ez nem mindig jön össze...

2012. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
A kiegyensúlyozott család, de főleg az anyuka.
2012. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2012. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért az anyuka?
2012. dec. 21. 18:13
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Érdemes ezt elolvasni:

[link]

2012. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem a 2 éves kisfiamnak mindketten ugyanolyan fontosak vagyunk.
2012. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az anyuka mert a gyerkőc születésétől fogva vele van a nap 24 órájában.Ő a biztos pont.Természetesen apa is fontos, de őt ritkábban látja.

Persze ha fordítva lenne, hogy apa az aki a nap 24 órában van a gyerekkel és anyukára nem lehet számítani(bármi oknál fogva, akkor apa lenne a minden.)

2012. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A linkelt cikkel kapcsolatban szkeptikus vagyok, hiszen eleve nem is hall még a magzat.

[link]

2012. dec. 21. 19:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet,szerintem egy kisgyerek számára a szerető családja ami biztos pont,anya,apa,mama,testvér a legfontosabb,emellett már vannak gyerek barátai,plüssállatai, játékai amikhez kötődik,szerintem az a legfontosabb számár akivel a legtöbb időt tölti,ha mindkét szülővel akkor mindkét szülő.
2012. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utána is,hisz ki szeretné jobban mint az anyja.20 évesen is az anya simogatása a legédesebb,a legjobb gyógyír.Az meg más kérdés,hogy a 3 évesek is bezárólag kinek mennyire fontos szerepe van s csemete egészséges mentális fejlődésében,ahhoz nem elég egy szerető anya,ahhoz kiegyensúlyozott is kell legyen és szerető család is kell legyen a háttérbe,akik éreztessék a kisdeddel,hogy jó helyre érkezett és fontos személy,örülnek Neki.
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!