Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fehéredik ki az új cumi...

Miért fehéredik ki az új cumi gumi része miután kifőztem? Olyan, mintha bepárásodna, de mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
kifőztem az új cumikat,amiket vettem és kifőzés után az átlátszó gumija fehéres lett!olyan mintha bepárásodott volna vagy nem tudom...ha az pára benne,akkor hogyan szárítsam ki?félek,hogy a pára miatt bepenészesedhet...ötletek?ti hogyan csináljátok?
2012. dec. 22. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
az vízkő. ha teszel egy kis ecetet is a vízbe, nem lesz vízköves.
2012. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt nem fogja megérezni rajta a baba?vagy milyen arányban tegyek a vízbe?kb 1 liternyiben főztem ki 2 db cumit!
2012. dec. 22. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
hú hát nem tudom, én mindig csak úgy löttyintettem bele valamennyit. próbáld meg 1-2 teáskanálnyival. egyébként nem lesz ecetízű a cumi:)
2012. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike!átfőztem megint és így tényleg nem lett fehér!köszi az ötletet!:)
2012. dec. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!