Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bölcsőhalált kivizsgálják?

A bölcsőhalált kivizsgálják?

Figyelt kérdés

olvastam hogy egy elmebeteg anyuka párnát nyomott a csecsemőre aki megfulladt.

de csecsemőhalálnak könyvelték el.

ez elég fura..



2012. dec. 22. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Jaj hagyjál már ezzel az olvastam, persze volt ilyen a tv sorozatokban is. Persze, hogy kivizsgálják.
2012. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves első, Te aztán kellemesen bunkó vagy! Már miért ne olvashatta volna a kérdező ezt valahol??? Azért csak ne kövezzük már meg, mert olvasott valamit és ezzel kapcsolatban kíváncsi valamire. Ha nem tudsz kulturált választ adni, inkább ne válaszolj! Mert ezzel nem segítesz!


Kedves Kérdező!


Valószínűleg valahogy elintézte, hogy így könyveljék el. Egyébként minden haláleset után történik orvosi vizsgálat, szakértői véleményezés, így valószínűleg itt is történt.

2012. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát köszönöm szépen.

de azért mindjárt belinkelem neked ahol olvastam

egyébként meg ha nem is olvastam volna miért ne kérdezhettem volna meg,?

rossz napod van kedves első????

2012. dec. 22. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen kivizsgálják, és ha semmi okát nem találják a halálnak, akkor mondják ki, hogy bölcsőhalál.
2012. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem nincs rossz napom, de lassan kezdi elveszíteni az oldal a lényegét. Ez az oldalt azért van, hogy kérdést tegyünk fel, ha gondba vagyunk nem pletykálni.

Én is betudom linkelni a döglött aktákban volt egy ilyen rész, még a múltszázad elejéről.

2012. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A csecsemőhalál rendkívül ritka. A fulladás pedig egyértelműen megállapítható, a pathológiai vizsgálat után biztosan kiderült az igazság.
2012. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a bölcsőhalálnak is megvannak a kockázati elemei, minden anyukának kötelessége mindent megtenni, hogy a bölcsőhalál kockázatát - ami amúgy is nagyon csekély - a minimálisra csökkentse.
2012. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Kedves első, ha már kötekedni akarsz.

A Döglött aktákban nem a múlt század elejéről, hanem kb 1985ből volt a történet és anyuka kifeküdt a szakadó hóesésbe a babával, aki ott megfagyott.

Régen nem volt szokás az ilyen esteket vizsgálni, de ha valami gyanús a halálesettel kapcsolatban, azt akár újra ki is vizsgálják, hiszen a gyilkosság nem évül el.

Barátnőm kislánya 2011 nyarán halt meg, 6 hónapos volt és másnap fel is boncolták. Minden ilyen "rendkívüli" halálesetet kivizsgálnak.

2012. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 5-ös és egyben első is! Hol van az megírva, hogy itt csak akkor lehet kérdést feltenni ha valaki gondban van??? Rögtön a főoldalon szerepel, hogy: "Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted" Szerintem ez nem zárja ki a puszta kíváncsiságból eredő kérdésfeltevést! Bárki kérdezhet, bármit, bármiről, amit csak akar! Ha valakinek egy kérdés nem tetszik, továbblapoz és megválaszol olyat, amire tud érdemleges választ adni! Ilyen egyszerű!
2012. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez így elég hülyén hangzik mert az a bölcsőhalál amikor kivizsgálás után nem találnak okot. tehát kivizsgálják és csak azután lesz bölcsőhalál oknak megjelölve, ami annyit jelent, hogy külső nyomot nem találtak.

nem tudom, hogy igaz-e a történet amit írsz de úgy gondolják az orvosok, hogy a kisbaba elfelejt levegőt venni és emiatt hal meg, lehet nem derült ki a vizsgálat során, hogy nem elfelejtett levegőt venni hanem nem tudott, bár erre utaló jelek is vannak, gondolom ez nagyon régen történhetett

2012. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!