Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szegeden milyen látnivalót...

Szegeden milyen látnivalót találhatunk 3,12 és 18 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor, január elején. Elvinném a gyerekeket - fiúkat kicsit csavarogni Szegedre, de nem tudom hova menjünk!? Ismertek valami jó szórakozóhelyeket? A fürdőt azt ismerjük, de semmi mást. Olyasmi érdekelne, mint a Tropikárium, Csodák palotája, stb. Találunk ebben a városban ilyesmit vajon?

2012. dec. 25. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
18 éves "gyereknek" ajánlom a Kisbajort ;D
2012. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, egy 18 évest egész más érdekli, mint egy 3 évest! Szerintem olyan dolog nincs is ami mindkettőt egyformán leköti.
2012. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de mi az ajánlat? Akár a kicsinek, akár a nagynak?
2012. dec. 25. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Vadasparkot tudom ajánlani, télen is látogatható. Én voltam már mindenféle korosztállyal, a saját 3 évesemtől kezdve (1,5 éves múlt akkor) a 14 éves tanítványaimon át, a kolléganőm 18-20 éves tanítványaival bezárólag, mindnek tetszett.
2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk jövő hét végén.:) Én egy 1,5 és egy 4 évessel.

Vadaspark és műjégpálya.

2013. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Vadasparkra és a műjégpályára gondoltam:)!
2013. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!