Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok kisfiatoknak a Szilárd...

Adnátok kisfiatoknak a Szilárd nevet?

Figyelt kérdés
Szerintem szép. Nektek mi jut eszetekbe róla?

2012. dec. 27. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon nagyhírű szilárd ismerősöm. Jó jut csak eszembe róla. Majdnem ez lett a fiunk neve, ha más lenne a vezetéknév akkor tuti ez lett volna.
2012. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Ha nem az lenne a vezetéknevem, ami, akkor adnám.

De a vezetéknevemmel nehéz kimondani.

2012. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a becésése miatt, Szili, Szilvi, Sziló...
2012. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Kisfiamnak igen. Kislányomnak nem.
2012. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. Azért nem adnám, mert az egyik unokatestvért (mármint a gyerekemét) így hívják. Imádom a kiskölyköt. Nekem Szilcsike.
2012. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám, nekem a halmazállapotok jutnak eszembe róla. Szilárd, légnemű....
2012. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, az egyik unokatesóm így hívják és jó fej srác! :) Nekem ő jut eszembe róla, emiatt nem adnám a gyerekemnek. Gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt, soha nem jutott eszembe, hogy halmazállapot lenne. :)

Az egyik válaszoló írta a becézésére, hogy Szilvi... már bocs, de az a Szilvia becézése. Szilárdnak Szili, Szilu, Sziszi. De a családban nem is nagyon becézte senki amúgy, mivel a Szilárd így önmagában is elég rövid, nem kell cifrázni. :)

Amúgy meg az a lényeg, hogy a szülőknek tetsszen a név, a többi nem számít.

2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem adnám.

De nem is téma, három lányom van, és jó eséllyel ez itt a végállomás. :o)

Amúgy jópofa név, csak egy ismerősömet hívják így, akit nem szívlelek annyira, szóval ha tetszik, adjátok, nem is gyakori.

2012. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adnám. Még terhesen a férjem feldobta ezt a nevet, de akkor azt mondtam, hogy inkább ne legyen. Most 2 hónapos a fiúnk és egy picit bánom,hogy nem Szilárd lett, mert nagyon illene rá. Valahogy olyan Szilárd-os a feje :)
2012. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus.
2012. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!