Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vírusos mandulagyulladás,...

Vírusos mandulagyulladás, bőséges orrfolyás, hurutos köhögés. Mivel lehet gyorsítani a gyógyulást?

Figyelt kérdés

3,5éves és 2éves törpém, én is ezzel szenvedünk. Doki teázást nyűgre nurofent javasolt és annyi.

Mivel lehetne felgyorsítani a dolgot, hogy elfogyjon a takony, a köhögés?

Már herótunk van a mézes teától:D:S


2012. dec. 27. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok c vitamin, gyerekeknek is dupla adag. Gőzölés kamillával,sóval. Orrba sóoldat majd szemcsepp. Kb ennyit tehetsz, vagyis én ezeket szoktam.
2012. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Calcimusc, kamillatea, stodal, lándzsás útifű.
2012. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok4 Igen, a calciumusc!!! Mindig isszák ilyenkor.
2012. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos a választ nem tudom, de nálunk ugyanez a helyzet. 2,5 éves és 5 hónapos pici fiaimmal együtt én is szenvedek. Nálatok mióta tart? A nagyobbnak írt antibiotikumokat a doki, a picinek csak c vitamint és a szoptatás miatt én sem szedhetek sokmindent. Szóval, bár érdemben nem tudtam válaszolni a kérdésedre, de kitartást és gyógyulást kívánok! És ha valaki tud valami jót, én is szívesen venném az ötleteket.
2012. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig inhalálom a gyerekeket és magamat is. Azt vettem észre, hogy így gyorsabban kilábalunk a takonyból.

Amúgy tényleg sok c vitamin és calcium.

2012. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!