Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő kismaik! Távmunka?

Otthon lévő kismaik! Távmunka?

Figyelt kérdés
Ha nincs hova visszamenned dolgozni, segítséget jelentene a távmunka számodra? Ha igen,miért? Most én is ilyenekben gondolkodom,csak nem tudom,hol kezdjem el. milyen lehetőségeim vannak? Van itt olyan,akinek ez sikerült?

2012. dec. 30. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez 99% baromi nagy átverés.

Esetleg ha értesz a web-programozáshoz akkor azt lehet otthon csinálni vállalkozásba gyes mellett de minden más szerintem, átverés.

2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha értesz valamihez és az összeegyeztethető távmunkával akkor igen, egyébként az összes többi távmunkával kecsegtető hirdetés kamu, vagy extra nagy kihasználás
2012. dec. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok ezt?Nagyon érdekel!!!
2013. jan. 1. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert senki nem fizet azért, hogy te e-maileket küldözgess például amikor azt egy ingyenes program elvégzi. Nagy átverés az egész.
2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek az előttem szólókkal, ha értesz valamihez, reális lehetőség lehet a távmunka, bár sajnos nálunk még eléggé ódzkodnak tőle a munkáltatók. De az, hogy könyvelő, grafikus, ékszerész, szerkesztő, újságíró, webdizájner stb. legyél távmunkában, nem lehetetlen.

Régebben végeztem olyan munkát itthonról, hogy a neten kellett bizonyos tevékenységet folytató cégeket felkutatni és kigyűjteni, ez talán még olyan, amihez túl nagy képzettség nem szükséges, bár itt is kell egyrészt az, hogy profin tudjál keresni (ez nem evidens, bár annak tűnhet), illetve hogy minimum angolul tudj.

2013. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak távmunkák, amikkel jó lehet keresni, pl. programozás, fordítás, cikkírás stb. de ehhez ugye érteni kell, és gyakran kérnek referenciát/végzettséget is.


És vannak egész más jellegű netes munkák, amikkel először csak keveset lehet keresni, de aztán ha jól csinálod, egyre többet. Ezeket bárki csinálhatja. Én nem olyan rég (kb. 4 hónapja) kezdtem ilyen távmunkákat csinálni a neten. Nagyon sok féle munka van, sok mindent kell egyszerre csinálni, hogy megérje, de jó elfoglaltság, és a pénz is egyre több. Viszont szerintem megélni nem lehet belőle. Vagy nagyon mázlisnak és/vagy kreatívnak kell lenni hozzá. Tudok tanácsokat adni, hogy mibe érdemes belekezdeni, kereset-kiegészítésnek jó, de ne netes munkákban gondolkodj, ha más pénzforrásod nincs mellette.

2013. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!