Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Peg Perego mélykocsiról...

Peg Perego mélykocsiról (Primo Nido) tapasztalatok? Van ilyen valakinek? Egyáltalán lehet még kapni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Vaterán vettem,hibátlan alig használt állapotban,még a számlája is megvolt (1997-es:)) 12000 ft-ért vettük. Ha olyan helyen laksz,ahol nem kell buszozni ajánlom. A babának bőven van helye,kényelmes,nagy kerekeivel jó közlekedni.Viszont nehéz,nincs fogása buszozni nem tudsz vele.
2012. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...most is van fent a vaterán több darab is....
2012. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, néztem a teszveszen én is.

A kérdést tul.képpen a következők miatt tettem fel:

nincs jó tapasztalatom a nagy, nem bolygó kerekes kocsikkal. 3 éve vettünk egy Kunert Vip-et, amit minden sétánál átkoztam. 3 m-en belül a járdáról az árokban kötött volna ki, úgy rá kellett tartani, annyira húzott balra.

Ugyebár ennek a kereke sem bolygó, ezért arra lennék kíváncsi, hogy ez a kocsi egyenesen megy-e?

Azt látni, hogy kényelmes, (ha jól láttam, a mózes fejrésze emelhető is?)

Nekem falura kellene, busszal nem közlekedünk.

Árban is megfelelne. (20-25 ezernél többet nem akarok már kocsira kiadni). Biztosan véd is a szél, hideg ellen...

1-2 méretet tudnál nekem írni?

Pl. Milyen hosszú a mózes belseje?

2012. dec. 31. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,a mózes fejrésze emelhető,majdnem minden része levehető,mosógépben mosható.Könnyen irányítható,szépen gurul,nekem nem hiányzik a bolygókerék.Nagyon jó a rugózása. Méreteket holnap írok.Buék
2013. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült megmérnem:

A mózes belső mérete 78x40cm,A babakocsi magassága (földtől a mózes tetejéig):76cm,kerék átmérője 24cm.

Ha van még kérdésed nyugodtam kérdezz!

Üdv:Viki

2013. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!

Hirtelen nem jut más kérdés az eszembe, de később még lehet. :)

Nektek is boldog új évet!

2013. jan. 1. 19:36
 7/9 A kérdező kommentje:

Közben eszembe jutott egy kérdés:

A sportrészben csak 3 pontos bizt. öv van? A vállrésztől nem jön le, csak a derekánál fogja a babát?

2013. jan. 1. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom,mert csak 5 hónapos a fiam,a sportrészt még nem üzemeltük be.
2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Oké.
2013. jan. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!