Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5.5 év gyed után (3 gyerek)...

5.5 év gyed után (3 gyerek) megközelítőleg mennyi szabi gyűlik össze? Tudom függ életkortól is de úgy kb. ra 80 nap?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerek után jött össze több mint fél év.
2013. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
?? az hogy lehet? Tudtommal a tgyás idejére (5 hó) meg a gyed első évére jár vagy valahogy így ... csak pontosan nem tudom...esetleg vhol vmi kalkulátor nincsen rá, régebben találtam ilyesmit de most nem lelem sehol:(
2013. jan. 2. 16:18
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Most módosult, hogy csak 1 hónap szabi jár
2013. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első vagyok


Bocs, azt elfelejtettem, hogy közben módosult. Én a 2. gyerekemmel is még akkor mentem gyed-re, amikor még nem változtattak a törvényen.

2013. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dehogy módosult egy hónapra:)


Úgy módosult, hogy korábban a tgyás idejére, és a gyed első évére járt szabi, most már azonban csak a tgyás idejére, és a gyed első FÉL évére jár szabi.


Függ attól, hogy maradt-e bent szabid, hogy mennyi idős vagy, és mikor születtek a gyerekek:)


De hacsak nem hármasikrek, akkor valószínű, hogy két gyerkőc után nagyjából másfél évnyi, a harmadik után meg egy évnyi szabi jár.

2013. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


megtaláltam közben beírtam ide mert hátha más is olvassa.

Ez alapján 78 nap jár nekem. az 4 hónap.

Ezt az egy hónapos dolgot hogy érted?

2013. jan. 2. 16:27
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5 ös köszönöm így értem teljesen!! Az előző válaszokat is köszi
2013. jan. 2. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem?(a kérdésed miatt fogalmazódott meg bennem)


Ha a második gyerkőc az első gyermek 2 éves koráig megszületik (gyed-re vagyok jogosult) akkor további 2 évig folytatódik a gyed?

2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
aha akkor viszont rosszul számoltam mert akkor 101 nap (!) uhh...az viszont 5 hó
2013. jan. 2. 16:32
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen,ha közben nem szűnt meg a cég. Tehát ha "él" a cég és aktív gyeden vagy akkor igen így van.
2013. jan. 2. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!