Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért beszélem be magamnak?

Miért beszélem be magamnak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy babát szeretnénk a párommal de még nem jött össze. Egy hónapja kezdtünk bele de még semmi. Tudom, hogy ez nem sok idő de teljesen beparáztam, hogy nekem soha nem lesz babám. Azt hiszem nem lehet gyerekem meg hogy beteg vagyok. Pedig még csak egyszer próbálkoztunk. Ő próbál nyugtatni de nem megy. Folyton arra gondolok, hogy PCO szindrómám van pedig semmi erre utaló jel nincs. Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót és iszok cickafark teát is és rendesen megjött a menstruációm a gyógyszer abbahagyása után a ciklusom 29. napján. És a 14. napon éreztem, hogy ovulációm van és előtte egy nappal szexeltünk is...akkor miért nem jött össze? Segítsetek kérlek!!

2013. jan. 3. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendszeres menstruáció már egy jó jel. 1 próbálkozás kb. semmi, majd 10-12 hónap után lehet azt mondani, hogy érdemes a kivizsgálás. Ha ennyire félsz, akkor én előbb is megejteném, mert ezt hónapokig nem fogod tudni csinálni. Menj el egy orvoshoz, csináljatok egy általános kivizsgálást, és akkor megnyugszol, hogy semmi bajod sincs. Ha pedig mégis, akkor kiderül időben. A PCO szindróma összetett betegség, nekem sosem voltak mensi problémáim, mindig rendszeres volt, de az inzulin szintem nagyon magas volt és túlsúlyom is volt. Nézegesd meg a tüneteket, amik a betegséget jellemzik, és kérj ez irányú kivizsgálást, és kiderül. Nem egy nagy ügy a vizsgálat (labor, ultrahang és 3 pontos cukor-inzulin terhelés) és megkapod a választ. Szerintem sokkal rosszabbat tesz, ha ülsz otthon és rémképekre gondolsz, mint ha kivizsgáltatod magad és megnyugszol. Sok sikert kívánok nektek! :)
2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tyűűűű mintha magamat olvasnám! :)


én voltak endokrinológusnál is PCO miatt ami természetesen nem volt, meg jelei sem voltak :)(egyszer egy doki mondta h. szerinte az van) én ezt kézpénznek vettem. 2. hónapban össze is jött a baba :D 12 hetes vagyok most

2013. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat olvasol ezen az oldalon(is)PCO-s nőkről,és állandóan ez jár a fejedben!Légy optimista,mert így saját magadnak gátolod meg a fogantatást.Ha pedig terhes leszel,ne olvasgass vetélésekről,ha megszületik a babád,akkor pedig beteg gyerekekről.Minden a hozzáálláson múlik.NEm hallottál még arról hogy az ember bevonzza magának a dolgokat?Tessék arra gondolni hogy nemsokára terhes leszel!Képzeld el milyen leszel nagy pocakkal,hogy fog kinézni a baba szoba,hogy fogod ringatni a babádat.Csak ilyenekre!Majd össze jön a következő hónapban,vagy azután.Türelem!nekünk 6 hónap után jött össze,és már fél éves a kisfiam!
2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam félig-meddig. :) Ebben a hónapban megyek nőgyógyászhoz ő úgyis megvizsgál rendesen. Köszönöm még egyszer és persze gratulálok a kismamáknak! :)
2013. jan. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!