Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik azok akik 2013-ban tervezi...

Kik azok akik 2013-ban tervezik a kisbabát? Legyünk itt, beszélgessünk, osszuk meg tapasztalatainkat! Ki, hogyan készül fel a terhességre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júniusban tervezem abbahagyni a gyógyszert és 1-2hónap múlva kezdenénk próbálkozni.

Tavasszal tervezek fogorvoshoz menni,májusban pedig nőgyógyászhoz,átfogó vizsgálatra,illetve megbeszélni a vitamin szedését,a gyógyszer abbahagyását,ilyeneket.

Első baba lesz! :)


Mesélj te is!

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ah, remélem, hogy tervezhetjük 2013-ra. Második baba lenne. De anyagilag nem tudom, hogy fogunk-e úgy állni, hogy vállalhatjuk ebben az évben. Azért remélem. Szerintem egyébként szerencsés év lesz :)
2013. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sziasztok:)

én most januártól hagytam abba a gyógyszert. Várok én is 1-2 hónapot,mert szeretném a szervezetem felkészíteni.

Fogorvosnál voltam, szerencsére nincs rossz fogam. :)

Első baba lesz nálunk is, már nagyon várjuk, hogy legyen egy kis csöpségünk :D

2013. jan. 4. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok én júniusban hagytam abba fogamzásgátlót, szeptemberbe kezdtünk el próbálkozni , most a jézuska megajándékozott benünket 2 babóval :)
2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek :)


én most magnéziumot, calciumot és B6-ot szedek.

plusz gyümölcsöt eszek.

2013. jan. 4. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi decemberben elkezdtünk már próbálkozni, de nem csodálom hogy nem jött össze, mert persze sikerült közben lebetegednem... Én már két éve nem szedek fogamzásgátlót, nincs rám jó hatással, és a harmadik fajta gyógyszer után feladtam. Én is és párom is szedünk pár vitamint, sok zöldséget és gyümölcsöt próbálunk enni:) és elkezdtünk kicsit tornázni is. Esténként Tv nézés közben jó program, és karácsony után ránk is fér:) Három hónapja mérem a hőmet is, így könnyebb belőni mikor van peteérés. Sajnos nekem kicsit rövid a luteális fázisom (10-11 nap) ezért még lehet peteérés után iszom cickafark és palástfű teát. Állítólag az segít:) Hát majd kiderül. Most már csak a picin múlik mikor szeretne jönni:)

Majd mindenki írja meg, hogy halad:)

2013. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!