Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Nem érdemes a tökéletesre...

"Nem érdemes a tökéletesre várni, az sosem jön el! " De honnan tudhatjuk, hogy mikor van az a pont, mikor nem érdemes tovább várni, jöhet a baba?

Figyelt kérdés
Nálatok mikor jött el? Mi az,ami miatt még várhattatok volna,de mégsem?
2013. jan. 3. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem érzelmi és anyagi biztonság volt a fontos (nem kacsalábon-forgó palotára gondolok, csak normális körülményekre, munkahelyre).

Hogy mikor jön el az érzés? Nem lehet megmondani előre, ez egy belső érzés. Bennem váltakozó időszakok voltak, volt, hogy akartam, volt hogy nem, 100%-ig soha nem is voltam biztos a "jó időben". De amikor a párkapcsolatom és életkörülményeim számomra megfelelőek voltak, akkor kezdett érlelődni bennem a gondolat és egyszer csak úgy éreztem jöhet a baba.


27 évesen szültem amúgy, saját lakásunk volt, 10 éves kapcsolat, stabil munkahely. Ezek sokat számítottak.

Bizonytalan mondjuk voltam, mert egy nagyon nagy felelősség a gyerek, de örülök, hogy nem vártam tovább.

2013. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!