Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pesten hova érdemes elmenni...

Pesten hova érdemes elmenni genetikára? Babát szeretnénk, és előtte nem ártana elmennünk valahova, mert az előző baba nem maradt meg.

Figyelt kérdés
Nem tudták megállapítani, mi volt ott a gond. Ezért szeretnénk mindketten kivizsgáltatni magunkat mielőtt újra megpróbálnánk. Mennyi idő alatt kapunk kb. időpontot? (remélem 4 hónapon belül, mert akkor telik le a 6 ajánlott várakozási idő). Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Bolgárkerék u, Czeizel Endre.

Nekem ők váltak be, amikor amásodik babám előtt genetikust kerestem. a kisfiam achrondroplasiás, miatta kellett avizsgálat. bár az eredmény, véletlen mutáció lett, mégis elégedett vagyok velük. később terhesen is hozzájuk mentema szűrésekre

2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenhegyi úton lévő Géndiagnosztikai Központot tudom ajánlani.
2011. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég sűrű sajnos a vetélés és a terhesség elhalása is, nekem a 9. héten volt. Én nem mentem, bár a korom miatt meg küldtek aztán, de a terhesség előtt nem mentünk el. A terhesség alatt csináltattuk meg az amniocentézist, hogy tuti egészséges legyen a baba. Igazán előre nem tudnak szerintem mit mondani, kb. hogy szedd a terhesvitamint és a folsavat.

Mennyi idős volt a terhességed, ha nem vagyok tolakodó?

2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 hetesek voltunk a kislányommal.
2011. máj. 28. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén Bolgárkerék utca. Érdemes mielőbb időpontot kérni, úgy emlékszem, egy vagy két napon rendel ott Czeizel Endre. Vannak olyan genetikai vizsgálatok, amiket igenis a terhesség előtt ajánlatos elvégeztetni.

Én a különböző plussz vizsgálatokat végeztettem ott, miután kiderült, hogy az első kicsi fiúnkat egy nagyon ritka fejlődési rendellenesség következtében veszítettük el. Mindig időpontra mentem, és sosem kellett várnom. Nem volt olcsó, de az első ott végzett vizsgálat után a többinél kaptam némi kedvezményt. Nagyszerű szakemberekkel találkoztam, akik egyébként a többi budapesti magánklinikán is elérhetőek, azért rendelnek mindenhol csak egy-egy napot.

2011. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!