Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi idő után másnak is...

Ennyi idő után másnak is okozott gondot a gátseb?

Figyelt kérdés
20 hónapja szültem és sajnos a mai napig fájdalmas a behatolás, kb mintha a szüzességemet veszíteném el újra. Egy két perc után már minden ok, de az elején elég gáz. Kicsit feszesnek is érzem a seb környékét. Nektek meddig volt ilyen kellemetlen érzésetek.
2013. jan. 4. 23:31
 1/5 anonim válasza:
én évekkel ezelőtt szültem és sajnos nekem még most is olyan, úgyhogy tudom milyen érzés, sajnálom. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem csak évek után javult kicsit, fokozatosan. Nem biztos hogy te is így leszel vele. Doki mit mondott?
2013. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős,lassan 21 hónapja szültem,sokat javult a helyzet.De mindig mikor megjön az első 2 napban nagyon fáj ott a sebhelyén.
2013. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem vigasztaltatok meg. Dokinak csak megemlítettem még korábban, de azt mondta hogy semmi erre utaló jel nincs én sajnos mégis így érzek még ennyi idő után is. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 5. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen volt, és akkor múlott el, mikor már nem szoptattam. Te még szoptatsz vagy már nem? Mert az is lehet az oka. Én is azt hittem, hogy valami gond van, aztán teljesen hirtelen javult meg, miután abbahagytam a szoptatást.
2013. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én is azt hittem, hogy majd a szoptatás után javul a helyzet, de sajna nem. 8 hónapja nem szoptatok.
2013. jan. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!