Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ket kisgyerekes csaladok:...

Ket kisgyerekes csaladok: mennyibol josztok ki egy honapban (hitel nelkul)? Nem tudom, bar nem ugy erzem, hogy en vagyok tul koltekezo vagy tenyleg keves a bevetelunk (26öEFt). Hozzateszem az egyik gyerek tejerzekeny.

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
260.000? Ennyitek van és nincs hitel? Ebből még félre is lehet tenni! Ebben benne van a családi is meg az adókedvezmény?
2013. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből tényleg ki lehet jönni erőlködés nélkül. Persze nem úgy, hogy luxusra fussa, de a napi bevásárlás és a csekkek nem szabadna, hogy gondot okozzanak.


Mi ugyan 350 ezret bevételezünk egy hónapban, de közben építkezünk és az építkezésre havonta legalább 200 ezret költünk, de van, hogy többet...

2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is 260 ezer van, amiből lejön 30 ezer hitel, és simán tudunk belőle félretenni, nem is keveset, minimum 50-et havonta. Pedig a rezsink 85 ezer minden hónapban. De a maradék bőven elég pelenkára, kajára, ruhára, minden másra. HA mégis kifutunk a pénzből valami extra kiadás miatt, akkor is teszünk el, legalább 30-at. Nyáron meg akár 70-et is.


A tejérzékenység miatti különkoszt kicsit valóban megdobhatja a költségvetést, de azért nem olyan sokkal, hogy ennyi bevétel ne legyen elég mindenre.

2013. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
ez rengeteg pénz. anyámék 130 000 forintból élnek 5-en hitel nélkül. egyáltalán nem nagy lábon, de nem is éheznek.
2013. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 kicsi gyerekkel és 70 000-es lakáshitellel simán kijövünk 280 ezerből. Félre tenni is tudunk általában.
2013. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a bevételünk 180-220ezer között volt az elmúlt hónapokban,1 20 hónapos fiunk van,nincs hitelünk,és nem albérletben lakunk,van autónk,munkába autóval jártam nem fizették a benzint,és úgy hogy kellett új cipőt venni ruhákat,sok gyógyszer kellett az elmúlt két hónapba főleg,hogy kruppos a kisfiunk azt kell mondjam a 220ezerből,nem vagyok túl költekező,egyszerűen a benzin az étel és a gyógyszer nagyon drága,és ugye igyekszünk változatosan enni.
2013. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsánat lemaradt,hogy éppen,hogy kijöttünk 220ezerből
2013. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
160 ezrünk van, 2 felnőtt, 2 gyerek. Én lisztérzékeny vagyok, ami a tejérzékeny diétánál jóval költségesebb és semmi támogatást nem kapok emiatt. Hitel nincs, épp kijövünk, de megtakarításunk van, emiatt is mertünk vállalni még egy gyereket. Remélhetőleg 1-2 éven belül én is újra dolgozok.
2013. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!