Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Raf-Pol Fenix babakocsiról mi...

Raf-Pol Fenix babakocsiról mi a véleményetek? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megnéztem, és nekem túl közel van a tolókarhoz a kerék. Állandóan belerúgtam. És amúgy is vacak kocsi a Raf-pol. (Bár kivétel mindig van, mi soha többé nem veszünk Raf-polt).
2013. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van, es bar olvastam itt sok rossz velemenyt is, de nekem nagyon bejott. Szerintem minden terepen elmegy a nagy kerekeivel, de boltban is siman tudok kozlekedni vele. Mi most zertunk at a sport reszre mert a mozes mar rovid volt a kisfiamnak. Ja, es nalunk fontos szempont volt hogy ebben az arkategoriaban ez volt az egyetlen ami befer a suzuki swift csomagtartojaba.

Viszont ha emeleten laktok es nincs lift akkor nem ajanlom mert nagyon nehez, en buszra sem tudnek felszalni vele. Hordozoja viszont nagyobb mint jonehany markasabb.

2013. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!