Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raf Pol Fenix babakocsiról...

Raf Pol Fenix babakocsiról tapasztalatok? Érdemes ilyet venni? VAgy megbánom, mert egyébként küllemre nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 26. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem twist van, nagyon szeretem
2012. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik, de hozzád hasonlóan én is tanácstalan vagyok:(


A lányom első kocsija egy kunert vip volt, egy cég,vagy legalábbis egy kaptafára készülnek. Azzal a kocsival nagyon megjártuk,de van aki dicséri.

Én még nagyon gondolkozok rajta

2012. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, hogy sok jót de ugyanannyi rosszat is olvasol róla...... úgyhogy nem tudom.... :(
2012. márc. 26. 14:49
 4/4 Szilvi01 ***** válasza:
mI ilyet vettünk első babót várom.nagyon megvagyok vele elégedve.látatlanban vettük a vateráról használtan de semmi baja nincs,liftbe is befér és nagyon könnyű fordulni vele.Nem egy anyukánál láttam már nekem azért is tetszett meg.eddig bárkinek akinek ilyen van mindenki csak dicséri.szupi kocsi sztem.
2012. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!