Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikor mondtatok el a...

Ti mikor mondtatok el a csaldnak es mikor a baratoknak, h babat vartok? Es mennyi idősen tudtátok meg?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon parás voltam, nagyon féltem a vetéléstől. Úgyhogy csak 12 hetes uh után :)
2013. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én párommal együtt teszteltem,mert nagyon vártuk már!

Ha jól emlékszem a szülőknek pár nap múlva szóltunk,és 22.voltam mikor sikerült.

2013. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A páromnak akkor szóltam, amikor több mint egy hetet késett a menzeszem. Mondtam neki, hogy másnap reggel terh.tesztet fogok végezni. Ő még aludt, amikor megcsináltam és poz.lett. Alig vártam, hogy felkeljen.

A szüleimnek akkor szóltam, amikor első alkalommal a nőgyógyász is igazolta, de megbeszéltük, hogy az ismerősöknek még ne kürtöljék világgá, amég a következő alkalommal ki nem mutatják a szívműködést. Az anyósoméknak csak kb 2 és fél hónaposan szóltunk.

2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A páromnak egyből a teszt után. Egy helyen dolgoztunk, ő délelőttös volt, én délutános, aznap alig vártam h menjek melózni.:) Akkor kb 5 hetes lehettem. Párom dédimamájának 1 héttel később (itt élünk náluk), családnak mikor 8 hetes voltam, és az ismerősöknek 25 hetesen. :)
2013. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Családnak változó, három gyerekünk van.


Általában 7-8 hetesen, a barátoknak valamivel később. A tágabb környezetem akkor tudta meg, amikor már 2-3 hónapos várandós voltam.

Kivéve egyetlen barátnőmet, akinek már a gyanús jeleknél és pozitív tesztnél szóltam, hogy mi várható:)

2013. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!