Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a családban...

Mikor mondtátok el a családban, barátoknak az örömhírt? Babonásak vagytok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A közeli család rögtön a szívhang megléte után tudta a hírt. Számomra fontos, h az első 12hét a lehető legnyugisabban teljen.
2009. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első babánkat tavaly a szűk családnak rögtön a teszt után, távolabbiaknak 12.hét után. idén a másodikkal az örömhírt már rögtön elmondtuk. na jó nem mindenkinek de már nem csak a szűk családnak :)
2009. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 12. hét után mondtuk el igaz anyukámnak a 8.héten elmondtam mert akkor mentem vele nyaralni és úgyis rájött volna már az indulásnál mert életembe nem éreztem magam annyira rosszul a repülőn mint akkor

Én nem vagyok babonás de már volt egy vetélésem azért vártunk a hírrel

2009. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok babonás, de csak a 12. hét után mondtuk el mindenkinek. Az előző terhességem vetéléssel végződött, akkor se tudta senki, csak a párom. Azért vártunk eddig, mert nem szerettem volna átélni azt, amit sajnos nem egy ismerősöm is, hogy egyből közlik az örömhírt, boldog-boldogtalannak, ha meg megtörtént a baj, utána meg csak a magyarázkodás stb... Nekem jobb volt így, és legközelebb sem csinálnám másként.
2009. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A közeli barátaim ás a húgom már a teszt után megtudták, mert hívtam egyből őket, annyira örültem. A szüleim, öcsém, bátyám karácsonykor tudta meg, mert a szívhang után 3 napra jött a Szenteste :) Olyan jó volt.... Még az Öcsém is elsírta magát. A munkahelyemen meg valahogy kiszivárgott nagyon hamar, utólag nem bánom, legalább nem kellett bejelentenem. Én nem igazán vagyok babonás.
2009. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is várni akarok a 12. hétig, mert nagyon babonás vagyok, de már látszik és kérdezgetik páran, és nagyon kellemetlen, hogy folyton el kell hárítanom a dolgot. 9 hetes vagyok.
2009. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En ma mondtam el anyueknak,tegnap tudtam meg hogy van szivhang.4evet vartunk ra es varni akartunk a bejelentessel de valakinek ma el kell kiserni a korhazba a papirokert.anyu a megfelelo alany.
2009. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A családnak 7 hetesen mondtuk el, a barátoknak a 12. hét után.
2009. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia.én 6hetet töltöttem akkor tudtuk meg és egyből mindenki mert kórházzal kezdödött.ott tudtam meg hogy terhes vagyok.sajdnos cisztám volt.de mostmár minden rendben.jó babavárást.39+1hetes kismami
2009. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2. pozitív tesztig csak a párommal osztottam meg.Szívhang/1. ultrahang után nemcsak a szűk család tudta már, mert több, mint 2 évet vártunk rá, és naponta 5-en tuti rákérdeztek. Hazudni nem tudtam volna és nem is akartam, annyira jó volt elújságolni a nagy hírt.
2009. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!