Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukak! Sportoltok...

Porcukormókus kérdése:

Kedves Anyukak! Sportoltok valamit? Otthon vagy eljartok valahova?

Figyelt kérdés

A szulesem ota eltelt majdnem 4honap, es maradt rajtam legalabb 8kg. Mivel eleg alacsony vagyok (160cm), azert ez eleg latvanyos.. :(

Kizart, hogy ebben a testben maradjak, mire jon a nyar.

Arra lennek kivancsi, hogy Ti hogyan oldjatok meg gyerek(ek) mellett. Nekem egyebkent egy 19 es egy 4honaposom van.


2013. jan. 11. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem hazajön, akkor tudok elszabadulni, ilyenkor vagy a kutyával sétálok, vagy elmegyek az erdőbe kerékpározni.

Ha otthon vagyok a babával, akkor néha hastáncolok, az is formában tart+lelkileg feltölt.

2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

RENDSZERESEN FUTOK :)) ( recept: 2 totyogós, tegyél alájuk motort és rohanhatsz mint egy őrült, pulzus az egekbe h nehogy vmelyik ne élje túl a délutáni mókát )


SÚLYZÓZOK( rendszeresen felmásznak asztalra, szekrényre, onnét emlegetem a 13 kg-os "pehelysúlyú" lúrkókat


ESTÉNKÉN ÚSZNI JÁROK(elég a fürdőbe belépni utánuk)


NAPI 1000 GUGOLÁST VÉGREK ( elég a kezükbe azni a 100 db-os duplót, aztán majd elintézik h legyen miért hajolgatni , gugolni ...)


LEFEKÜDNI SOHA NEM SZOKTAM NAPKÖZBEN MERT azt hiszik én vagyok apa, akire az ágyról fejest lehet ugrani...)


46 kg vagyok de többet nem sportolok ezeken kívül :DDDD nem bírná a szívem :)

2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 kicsim van. Mikor már nem sötétedik ilyen korán akkor szinte mindennap kimegyek futni (mikorra apa hazaér az úgy 6-fél7) nem kell sokat egy 30-35 perc megteszi. Imádom mert minden feszültség kiszáll belőlem.

De most hogy minuszok röpködnek (és nagyon érzékeny a torkom sajna) sötétedik is meg még jeges is a táj, így a lakásban szoktam tornázni, de azért ez messze nem olyan sajnos mint a futás, úgyhogy most fel is szedtem vagy 3-4 kilót...nem baj, márciustól megint leadom :) Hajrá neked is menni fog csak elkezdeni nehéz hidd el, én is az első 1-2 héten úgy rugdostam minden nap tovább magam utána meg már akkor éreztem rosszul magam ha nem sportoltam.

2013. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válasza nagyon tetszett!!

Nekem van egy 3 evesem és egy majdnem 6 honaposom. En heti egyszer járok Zumbara, ilyenkor a férjem van velük, és itthon heti 2-4 alkalommal(attól függ mennyire jut időm) tornazok 20 percet leginkább a hasamra. Ez kb bő 1 hónapja van, remélem tavaszra látszani fog!

2013. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-ES VAGYOK...Látom vki megint szar kedvében van h már a humort sem érti és lepontozott :DDDDDDD sebaj!!! majd máskor nem viccelődöm :DDDD.....amúgy meg nem is vicc a válaszom mert egy anya napközben is rengeteget "sportol"
2013. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok én nem pontoztam le nekem tetszett amit írtál :) hozzátéve hogy nekem 3 van 5 év alattiak és hát ezeket mind csinálom napról napra de sajnos én ettől nem fogyok :)) bárcsak fogynék:DD Szokták mondani ismerősök (amikor végre leadtam azt a 10-12 kgt amit sikerült összeszedni az évek alatt) hogy biztos azért fogytam le mert 3 gyerek után szaladgálok, mondtam is hogy hát sajnos nem...:(
2013. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is zumbázni járok heti 1 alkalommal legalább, de sokszor összejön a 2 is. Addig apa vigyáz a 2 gyerkőcre.
2013. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!